Михайло Коцюбинський (1864 - 1913) живе в епоху раннього модернізму, коли мистецтво звільнилося від соціальної залежності і відмовилося від попередніх звичних класичних традицій, як застарілих в індустріальному світі. Митці шукали новий, філософський, початок у творчості, спонукали оновити сприйняття та ставлення до мистецтва в суспільстві.
Основні стилі модернізму: Імпресіонізм Неокласицизм Експресіонізм Неоромантизм Футуризм Кубізм Сюрреалізм Символізм
Михайло Коцюбинський стає одним з перших письменників в українській літературі, які сповідують принципи імпресіонізму.
2020-2021 навчальний рік в Україні оголошено Роком математики.
Крім того, ЗНО з математики стане обов’язковим для всіх учнів, що здобувають повну загальну середню освіту з 2021 року.
Математика — серйозна точна наука, яку навіть називають царицею всіх наук. Зародження цієї науки сягає глибокої давнини, а в VI—V ст. до н. е. математика стає самостійною галуззю теоретичного знання зі своїм власним предметом і методом. Багато людей можуть вважати її нудною але насправді це не так, адже за свою багатовікову історію існування вона пройшла довгий шлях і накопичила безліч цікавих наукових фактів. Наприклад…
24 жовтня світ відзначає Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй.
24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав - засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято.
Любителям побродити в пісках, побачити бархани і відчути себе екстремалом не обов'язково їхати ні в африканську Сахару, ні в азіатську Гобі, ні в американську Сонору – все поруч і своє.
Дивно, але факт: в Україні є своя пустеля, яка простягається на 158 кілометрів від берегів Чорного моря на заході і до міста Каховка на сході.
І хоча вона значно менша, ніж інші, але більшої в Європі не знайшлося.
Що таке інклюзивне навчання?
Інклюзивне навчання — система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.
Інклюзивне навчання ґрунтується на таких принципах:
• кожна дитина має право на освіту;
• кожна дитина має унікальні особливості, інтереси, здібності та навчальні потреби;
• освітні програми мають брати до уваги широке різноманіття характеристик і потреб дітей;
Ірина Тетера народилася в Криму. Там же закінчила університет, факультет романо-германської філології. У дитинстві займалася карате (є зелений пояс), відвідувала художню школу. Одружена, із чоловіком виховують трьох дітей.
"Самотні вітри" Ірини Тетери - це історія життя двох друзів. Розповідь про щирі подвиги та складний вибір.
В студентські роки в житті головних героїв Максима та Мишка з'являється дівчина з незвичним прізвищем та непростим минулим - Марина Райдуга і в один момент змінює їх життя...
Це роман про життя, про кохання, дружбу, "любовний трикутник", силу та хітросплетіння долі.
Ім’я Володимира Лиса - це знакове і важливе ім’я для сучасної української літератури. Журналіст, прозаїк і драматург добре знаний в Україні, а його твори перебувають у полі зору читачів та критиків. Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися.
Народився Володимир Лис 26 жовтня 1950 року на хуторі поблизу села Згорани Любомльського району на Волині, де і провів дитинство з дідом Федором. Бабця Палажка знала безліч історій, легенд, повір’їв, які письменник, на жаль, не записав. Батьки змушені були «добровільно-примусово» переїхати на Дніпропетровщину, де сім’я проживала три роки (1951-1954 рр.). В дитинстві був типовим інтровертом («дитиною в собі»). В школі подобалося писати твори на так звану «вільну» тему. Страшенно любив фантазувати. У шостому класі вперше написав, що хоче обрати професію журналіста, і вигадав країну Екримію, для якої став вигадувати історію, сучасність, навіть письменників та спортсменів.