Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2780256


Мотиваційна зустріч «ЗДОРОВ'Я – ВІЧНА МРІЯ ЛЮДСТВА»

 

 

 

Традиційно на початку осені в Україні відзначають День фізичної культури та спорту.

Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм.

Спорт залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, прихильників розвитку, продовжувачів традицій українського народу. Адже саме завдяки спорту та фізичній культурі формується особистість й розкриваються потенційні можливості людини.

Детальніше...

Рекламна акція «Книга – твій перший помічник у навчанні»

 

В Україні стартував новий навчальний рік.

День знань  - завжди хвилюючий для всіх школярів, студентів а також їхніх батьків! Адже саме з нього починається ще незвіданий шлях до підкорення нових вершин у навчанні та досягнення омріяної мети. 

А надійним помічником і вірним супутником у навчанні завжди була і є бібліотека! Бо навіть зараз, у час інтернету і гаджетів, не обійтись без книг, підручників і живого спілкування з цікавими людьми.

Саме про це йшлось під час рекламної акції від ЧОБЮ «КНИГА – ТВІЙ ПЕРШИЙ ПОМІЧНИК У НАВЧАННІ», яка відбулась 1 вересня на Студентській площі і пройшла під гаслом «Завітай в бібліотеку, що від тебе недалеко».

 

Детальніше...

#Читаємоуспеку_з_Книгоманією Оксенія Бурлака "Розірваний кадр"

 

"Я зачепився двома руками за залізяку, повис над прірвою. Кірюха підійшов і зробив фотки з правильного ракурсу. Потім я відпустив одну руку, щоб кадр був "на грані смерті", й пару секунд позував, кайфуючи від адреналіну. Відчував силу тяжіння, відчував магію висоти. Знав: якщо зірватися-то гайки. Моє життя трималося на одній руці, п'ятьох пальцях, і від усвідомлення цього все переверталося всередині." - (Оксенія Бурлака " Розірваний кадр" повість для підлітків молодої української письменниці.)

Філ - фанат екстриму, йому шістнадцять, він крутий руфер. І раптово все обвалюється. Тато перекриває краник, з якого капало бабло. Заробити гроші не має можливості, його дівчина Барбі призупиняє стосунки. А тут із Солькою мусить проводити час. Солька? Подружка з дитинства - "Вона що - хвора, що таке трапилося з нею?" Солька сором'язливо торкнулася своєї голови, перевіряючи, чи все на місці."

Детальніше...

Книжкова виставка "Україна незалежна, тож цінуйте це безмежно"

 

"Ми мусимо навчитися чути себе українцями - не галицькими,

не буковинськими українцями,

а українцями без офіційних кордонів".

Іван Франко

Тридцять років тому - 24 серпня 1991 року - на позачерговій сесії Верховної ради нардепи ухвалили Акт проголошення незалежності України та винесли це питання на всеукраїнський референдум. Це доленосне рішення стало початком нового етапу в сучасній українській історії.

Детальніше...

Виставка-подорож "Мандруємо Україною" Острів Хортиця

 

Острів Хортиця – найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя, унікальність якого – у рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів, пам’яток геології, культури, історії…

Його основу складають граніти і гнейси, яким близько двох мільярдів років. Природна унікальність Хортиці в тому, що тут у мініатюрі представлені зразки всіх ландшафтних зон України. Хортиця – місце унікальне, овіяне легендами, міфами і переказами різних епох. Тут піднімаються на земну поверхню граніти, вік яких перевищує 2,5 мільярда років, саме тут знаходяться кургани – ровесники єгипетських пірамід і стародавні храми – кромлехи. Це місце сили, куди тисячі людей приходять підзарядиться життєвою енергією, а «Запорозька Січ» - символ епохи козацької вольниці, військової доблесті і самобутності українського народу.Одне з найзагадковіших місць Хортиці – «Скіфський стан» - унікальний історико-культурний комплекс і територія, вважається особливою енергетичною точкою землі – місцем, де на поверхню виходить її життєва енергія. Навіть люди, яким властиво зі скепсисом сприймати ідеї про існування подібних явищ, зазначають, що «в цьому місці повітря ніби пронизане якимись особливими струмами, що міняють і сприйняття, і хід думок».

Детальніше...