Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2918080


Інтелектуальні знайомства з книгою : книжковий спіддейтінг

 

Кажуть, теперішні підлітки взагалі не читають книжок. Їм дай лише полайкати когось в Інстаграмі чи пострімити «Доту». Ми такими не були, сучасне покоління – пропаще, попереду – безодня невігластва, в якій зникнуть всі надбання людства. Ви теж так думаєте? А може, все не так погано?

Сучасний підліток – такий же, що й колись. Його потрібно зацікавити та мотивувати, і він закине комп’ютер заради справді крутої книжки. Просто зацікавити нинішнього тінейджера – набагато складніше, аніж пубертатника минулого століття. Складніше, але цілком можливо.

Це видання стало справжнім бестселером , але – що найголовніше – його справді читають підлітки!

Детальніше...

Бібліо: ланч :Подорож країнами світу: Європа

 

Подорожі і мандрівки завжди дають нові емоції та враження, розширюють кругозір, дозволяють дізнатися багато цікавого про культуру і природу різних народів і країн.

Кожна людина мріє про подорожі, які дарують незабутні враження від пам’яток історії, культури, природи.

Відвідування багатьох куточків Землі надають можливість не тільки побачити безліч цікавого, а й з’ясувати, як живуть різні народи на Планеті. Проте, жодна людина не в змозі відвідати всі місця, й тоді на допомогу приходять книжки. Давайте мандрувати разом!       МРІЙ! ЧИТАЙ! МАНДРУЙ!

Переглянути відео можна тут

Бібліо_Ланч Подорож країнами світу:Побачення з Європою

 

Побачити Європу — мрія кожної людини. Скільки всього нового й прекрасного таїть у собі наша планета.

Скільки в Європі країн — стільки й незвіданих далей, доріг та відкриттів. Кожна культура унікальна та містить у собі звичаї та традиції, відкривши які ми зможемо ближче пізнати інших людей. І все це манить і зачаровує, притягує нас.

Весь світ відкритий людині, і подорожі перестали бути важкою справою для всіх нас. З чого складається наше життя?

Детальніше...

Букфлеш "Сто_слів_про_книгу"

 

Ірен Роздобудько "Дві хвилини правди" - це книга для тих, хто шукає свіжого ковтка в прозі.

"Переминаючись з ноги на ногу, він уявив, що стоїть на останньому клапті землі, а все навколо поглинуте водою. Все. Його будинок, робота, будинок друзів, самі друзі, залізниці, аеропорти, телевежі... Все. Все зникло. Він лишився сам один, цілком цим задоволений. Він давно вже хотів послати все до бісової мами, але якщо за нього це зробить природа, - чого від нього вимагати? Чудово..."

Зрозуміло, книгу потрібно читати з олівцем в руці, підкреслюючи те, що знайшло відгук в душі і серці.

Детальніше...

Огляд літератури "Почитай - не пошкодуєш"

 

Сьогодні бібліотекарі відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва провели в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти № 16 огляд літератури "Почитай - не пошкодуєш".

Окрім презентації бібліотеки та бібліотечних послуг учні відкрили для себе основні літературні жанри популярної літератури та познайомилися з творчістю сучасних молодіжних українських та зарубіжних авторів.

Обговорювалося чи може книга бути корисною при виборі професії, вирішенні складної життєвої проблеми. Кожен міг спробувати себе у літературній грі. Пропонувалося поглянути на книгу як на витвір мистецтва. Усі охочі могли проявити фантазію і здібності аналізувати.Деякі завдання вдалося розгадати тільки за підтримки друзів.

Детальніше...