Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2882097


Лабіринтами права

 

10 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день прав людини. Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, у якому були чітко сформульовані положення про права людини.

До речі, Загальна декларація прав людини внесена до Книги рекордів Гіннеса як документ, перекладений понад 400 мовами і діалектів, що свідчить про її універсальний характер і масштаби її поширення.

Запрошуємо вас на годину спілкування «Лабіринтами права», під час якої, сподіваємось, ви отримаєте нові знання про права та обов’язки людини.

Детальніше...

Виставка-подорож "Мандруємо Україною" Батурин

 

Місто Батурин, що на Чернігівщині, є найяскравішою пам'яткою козацької доби, оскільки довгий час місто було резиденцією гетьманів Лівобережної України, зокрема Івана Мазепи, Пилипа Орлика і Кирила Розумовського. Триповерховий палац останнього гетьмана України Кирила Розумовського, побудований у 1799–1803 роках архітектором Чарльзом Камероном. Довгий час палац був у занедбаному стані, проте у 2003-2008 роках його реставрували і він набув свого теперішнього вигляду. У палаці налічується 55 кімнат, але тільки деякі з них відкриті для відвідувачів.

Детальніше...

#Бібліо_ланч від ЧОБЮ Норвегія

 

Норвегія – побач казку своїми очима.

Норвегія, мабуть, одна з найбільш омріяних країн. Вона вабить красою первозданної природи і неймовірними ландшафтами.

Для українця Норвегія – це щось недосяжне, дороге і прекрасне. Але все не настільки неможливо, як вам здається. І все завдяки книгам!

Логічно розпочати знайомство з Норвегією з її столиці – міста Осло. Воно знаходиться на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда та оточене густими дикими лісами.

Детальніше...

Хустка - оберіг жіночої краси

 

7 грудня відзначають День Української Хустки.

Хустка — жіночний аксесуар, який є символом багатовікових традицій українського народу та має свою власну історію. Українки повертаються до прадавніх трендів. Дедалі частіше на вулицях міст можна побачити жінок, дівчат одягнених у колоритні хустки, які носили колись наші бабусі та прабабусі.

Сьогодні – це модний аксесуар. Українська хустка ― це не лише головний убір жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності.Якими ж були хустки в давнину? Яке вони мають значення в житті українського жіноцтва?

Детальніше...

Букфлеш "Сто_слів_про_книгу" Джон Стрелекі "Кафе на краю світу"

 

Джон Стрелекі входить до переліку «100 визначних постатей у галузі лідерства та особистісного розвитку, які надихають найбільше». Тому його книга «Кафе на краю світу» вводить в особливу атмосферу затишної кав’ярні, у якій можна не лише випити філіжанку смачної та запашної кави, а й подумати над життєво важливими питаннями. Книга особлива тим, що завдяки художній формі та приємній атмосфері до читачів приходять несподівані рішення, які роблять життя кращим. «Кафе на краю світу» – це мотиваційна книга, яка точно змінить вам життя.

Детальніше...

Книжковий спіддейтінг Дорж Бату "Франческа,повелителька траєкторій"

 

До яких тільки "топів" не входить книга Дорж Бату "Франческа,повелителька траєкторій" Недолуга, смішна і просто РЖАЧНА дівчина з Сицилії Франческа - новий кумир тисяч українських читачів.

«Франческа. Повелителька траєкторій» — дебютний роман українського письменника бурятсько-монгольского походження Доржа Бату. Роман розповідає про пригоди аерокосмічного оператора НАСА Франчески, яка знаходить час для курйозів та веселощів навіть на найвідповідальнішій роботі космічного оператора.

Кумедні історії, які постійно відбуваються з його запальною та інфантильною колегою, Дорж Бату почав записувати просто тому, що шкода було забувати такі смішні оказії.

Детальніше...