Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2882032


Караван книг "На молодіжній хвилі"

 

Фахівці відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва представляють книжкову виставку «На молодіжній хвилі».

Вона містить три розділи. Перший розділ «Життя як є…» доносить молодіжні та підліткові книжки про реальне сьогодення молоді, про життя їх однолітків, готує до актуальних життєвих випробувань.

У розділі «Це фантастично!» - цікава молодіжна фантастика на будь-який смак.

Детальніше...

Урок-єднання "Соборність: бризки часу"

 

22 січня в Україні будуть відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності України.

Офіційно святкувати День соборності почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

З нагоди свята фахівці відділу АБ_ЧОБЮ запросили учнів КЗ_ЧВПУ на урок єднання «Соборність: бризки часу».

Під час заходу присутні дізналися про становлення і розвиток українського державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Детальніше...

Несу кутю на покутю, на зелене сіно

  • Щедрий Вечір! Добрий Вечір!
  • На щастя, на здоров’я,
  • На Новий Рік!"

 

З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки - святі дні. Ці святкові дні просто створені для веселих та дружніх зустрічей та посиденьок.

Січневого сонячного морозного дня напередодні Щедрого вечора,свята Маланки бібліотекарі Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва завітали до вихованців Чернігівського центру соціально психологічної реабілітації дітей.

Детальніше...

Виставка-розвага "Читання для задоволення"

 

У світі ґаджетів та повсюдних екранів дуже легко забути про насолоду від неспішного читання книжок. Тому фахівці відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва нагадують: книги дуже корисно читати!

До речі, науково доведено, що наш мозок полюбляє цей процес.

Скільки приємних емоцій можна отримати від читання хорошої та красивої книги! Виробляються ендорфіни, дофаміни та інші гормони радості, а рівень тривожності падає аж до 70 %, а це покращує самопочуття і якість сну. 

Детальніше...

Мовознавчий хаб #слово_до_кави "Любов"

 

Відділ абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва пропонує до Вашої уваги новий проект – Мовознавчий хаб онлайн #Слово_до_кави з #АБ_ЧОБЮ. Ви можете побачити ці дописи щомісяця, першої середи.

Ми пропонуємо нашим відвідувачам звернути увагу на актуальне слово, що воно означає і наводимо, як ілюстрацію, приклад з когорти відомих творів. У своїй роботі ми використовуємо довідкову літературу та праці відомих письменників та поетів.

Тож, пориньте у глибини значення слова, поповніть активний словниковий запас, "прокачайте" мозок за вранішньою кавою!

Детальніше...