Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2780079


У ДРУЖБІ З ПРИРОДОЮ. Екологічна гра

«Любімо,бережімо природу –

вічне джерело нашого

життя і творчості.

Вона нам стократ

більше віддасть, ніж

ми їй можемо дати!»

М. Рильський

5 червня - Всесвітній день навколишнього середовища.

У 1972 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища. Це рішення свідчить про прагнення людей до збільшення знань про навколишнє середовище, підтвердження необхідності захищати природу.

Детальніше...

В КРАЇНІ ДИТИНСТВА. Станційна гра

«Дитинство – коли все дивно

і ніщо не викликає здивування»

А. Рівароль

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Історія виникнення Дня захисту дітей:

За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення "дитячої" конференції в Женеві.

Детальніше...

Бути обізнаним – це просто!


Українські бібліотеки надають усе ширше коло освітніх послуг. Не стала виключенням і Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва. Традиційною вже стала співпраця бібліотеки з обласним військкоматом. Для призовників була відкрита «БібліоТЕК@» на території військкомату. Молодь мала можливість щодня знайомитися з подіями області і України в цілому, з новинками у світі спорту та кіно.

Організовуючи змістовне дозвілля юнаків, бібліотека ставить за мету популяризувати ідеї здорового способу життя, підвищити поінформованість шкідливих звичок, виховувати любов та гордість за Батьківщину.

Були представлені виставки «Відкрита долоня моєї душі», «Чорнобиль: Трагедія. Подвиг», «Ваш подвиг безсмертний, ваше ім’я в віках» та ін.. Найбільшою популярністю користувався спортивний Інформер «Євро – 2012».

Детальніше...

Ми українці – ми діти Європи. Фестиваль європейських країн.

«І чужому научайтесь,

І свого не цурайтесь».

Т. Шевченко

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом Європейського Союзу як політичної сили.

Європейський Союз – це організація, яка об’єднує 27 демократичних європейських країн. Країни, що входять до його складу, заснували спільні органи управління, яким делегована частина повноважень, завдяки чому стало можливим приймати рішення з певних питань, які становлять спільний інтерес на європейському рівні.

Детальніше...

Як наші ярмаркували

Все ще асоціюєш бібліотеку з книжковим пилом?

Приходь – нові реалії змінять твою думку.

Майбутнє починається в сучасній бібліотеці!

Як привернути увагу громади до бібліотеки? Як зробити бібліотеку більш привабливою для молоді? На ці питання шукають відповіді всі небайдужі до своєї справи бібліотекарі . Є такі і в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва. За новими ідеями ми відправилися на ярмарок «Сучасна бібліотека: розвиваємо місцеві громади» , який проходив у Києві 21 травня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Детальніше...

Дорогами мужності і героїзму. Історична вікторина

«Как ни ужасна война,

все же она обнаруживает

духовное величие человека,

бросающего вызов своему

сильнейшему наследственному

врагу – смерти».

Генріх Гейне

Багато десятиліть минуло відтоді, як завершилася найкровопролитніша в історії людства війна, вогонь якої зачепив своїм смертоносним крилом майже всю зелену кулю.

Десятки кращих представників багатьох народів і народностей ціною неймовірних зусиль захистили цивілізацію і прийдешні покоління від геноциду, не дали повернути колесо історії до часів рабства та інквізиторських жахів середньовіччя.

Детальніше...