Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3066238


Кіборги на захисті Вітчизни

 

16 січня – Всеукраїнський день пам’яті героїв-воїнів – «кіборгів».

Цього дня бібліотекарі відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва говорили про оборонців Донецького та Луганського аеропортів з учнями 5 та 8 класів 33 Загальноосвітнього навчального закладу. Це відбувалося в рамках заходу «Кіборги на захисті Вітчизни».

Молодь дізналася про те кого і чому саме назвали кіборгами, про відомого чернігівського кіборга Володимира Тітарчука, про те у чому полягав їхній багатоденний подвиг та яке значення він має на сьогоднішній день.

Також грали у патріотичну гру, обговорили зображання та вшанування українського воїна-захисника в музиці та літературі різних жанрів, лунала сучасна патріотична пісня, звучали висловлювання самих захисників.

Детальніше...

Чотири обличчя Чернігова: зустріч- дискусія

 

 

«Чотири обличчя Чернігова" – саме таку назву мала зустріч- дискусія зі знаним істориком, екскурсоводом, популяризатором історії Чернігова і Чернігівщини, викладачем, кандидатом історичних наук, доцентом Володимиром Пилипенком в стінах Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва 13 січня 2023р.

Зустріч пройшла з ініціативи громадських волонтерських організацій ЧОМГО"Світанок", "Балсанка", історика Володимира Пилипенка, нашої бібліотеки і мала благодійну ціль.

Цього разу збирали на рації для захисників нашого 166 батальйону, який зараз б'ється з ворогом на пекельному сході.

Детальніше...

Кольорове розвантаження : бібліорелакс

 

10 січня відбулося відкриття проекту Бібліорелакс"Кольорове розвантаження" від Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.

Розвантаження Арт -терапією.

І сьогодні було зовсім не важливо - чи вперше ти взяв пензля до рук ,чи вже маєш певний досвід, якого ти віку чи статі, вчишся чи працюєш-кожний бажаючий мав змогу спробувати щось нове, відкрити для себе світ живопису.

І особливо актуальна АРТ-терапія у дні війни. А вам ніколи не хотілося зайнятися живописом? Ось накупити всіх цих полотен, мольбертів і фарб, а потім почати малювати тільки вам одному зрозумілі шедеври? Якщо ви переживали подібні устремління і кожен раз відкладали їх в довгий ящик як недоречні і несвоєчасні, то абсолютно марно.

Детальніше...

Відвідай пораненого на війні бійця в лікарні


У рамках волонтерської ініціативи Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва долучилася до підтримки українських військовослужбовців, які отримали поранення під час захисту суверенності і територіальної цілісності України.

4 січня ц.р. представники колективу відвідали

Детальніше...

Виставка однієї книги #Читаємо_з #АБ_ЧОБЮ Анастасія Шевердіна "Крамниця щастя"

 

Що таке щастя?Гроші, кохання, визнання, краса, здоров'я, подорожі, сім'я, діти, успіх, знання, можливості чи виконання всіх бажань?

Усі ми різні, тому і щастя уявляємо по різному...

А чи можна купити щастя???

Звичайно ж ні, адже щастя - це зовсім не матеріальна річ!!!

А що було б, якби щастя можна було б купити за гроші???

У будь-якому магазині, десь недалечко від твого будинку...

Ну наприклад, купити друга за 20 гривень, еліксир успіху за 30 гривень, а шоколодний батончик "Слухняність" за 5 гривень за штуку???

А якщо можна купити за гроші, то чому не спробувати і вкрасти, просто взяти з вітрини???

Цікаво? Хотілось би?

Детальніше...

Година спілкування "Люби та вивчай рідну мову"

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році.

Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави.

З нагоди свята фахівці відділу абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва запросили учнів ліцею 16 на годину спілкування "Люби та вивчай рідну мову".

Під час заходу молодь поринула у чарівний світ української мови.

Присутні дізналися про історію виникнення Міжнародного дня рідної мови, про тернистий шлях розвитку української мови, про її скарби і багатства.

Детальніше...