Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2968719


Книжковий хіт-парад

НОВИНКИ - ОСІНЬ 2016

Вони, нарешті, прилетіли. І такі, яких ми чекали всі останні двадцять років. Вони  не милі спілбергівські ,які катаються по небу зі звичайними земними дітлахами, і не нещасні біженці, які шукають і знаходять правду, і справедливість у братів-землян. Ні, прилетіли найжахливіші, які і говорити з нами не збираються, оскільки ми для них гірше щурів або тарганів, а з такими, як відомо, розмова коротка: їх знищують всіма доступними способами.

Є герої - знову ж сильні, красиві, правильні, які можуть постояти за себе і у яких є віддані друзі. І дівчата - сміливі, сильні, зухвалі, дорослі і сліпуче красиві..
Задумка Автора цікава по-своєму. Він продумав все 5 хвиль шикарно. У кожній, щось не схоже на іншу хвилю.

1 - без електрики наше покоління не уявляє існування. Чи не так? Пропаде все телевізори, телефони, радіо, комп'ютери. Вся інформація. Все що може зв'язувати людей на відстані.

2 – цунамі,землетруси, які забрали мільйони людських життів. Так звана очистка  людей.

Детальніше...

Читання зі знаком якості: Мирослав Дочинець "Вічник. Сповідь на перевалі духу"

Власне, це не роман.
Це – сповідь великої душі.

Це більше, ніж література.
Це - документ мудрого серця.
Це не просто опис виняткової долі незвичайної людини,
Це – подарунок долі для того, хто запитує себе:
«Хто я, звідки я, для чого я? І куди я йду?»
Це письмо допоможе віднайти себе й укріпить у великому Переході з нічого у щось.

Читай і перечитуй, бо істина, як відомо, - не в рядках, а між ними.

Читай і не запитуй – бо все, що належить на щодень, тут є.
Читай і не суди – бо сповіді душі не судять.

Прочитайте. Бібліотека рекомендує!

Детальніше...

"ЧИТАЙ І ПОДОРОЖУЙ!": краєзнавчі мандри Черніговом разом з бібліотекою. Цикл бібліоподорожей.

 
На берегах Десни стоїть з незапам’ятного часу, овіяне героїкою минулого, оспіване в легендах та переказах стародавнє загадкове місто-красень Чернігів.
Наше місто… Його неможливо уявити без унікальних пам’яток архітектури і тихих вуличок, які викликають не лише почуття гордості у нас - чернігівців, а й захоплення у гостей міста, привертають до себе увагу дедалі більшого числа туристів і повсякчас нагадують про його багатовікову історію, пов’язану з історією нашої країни.
 

Детальніше...

"ЧИТАННЯ ЗІ ЗНАКОМ ЯКОСТІ": біблотечна відеореклама

 


У світі існує велика кількість книжок. Стверджують, що людина може прочитати за життя приблизно чотири тисячі. Це дуже багато і мало водночас. Дуже важливо щоб це були книги варті нашої уваги.
Тисячі книжок безмовно стоять на полицях у бібліотеці: повні страждань, мудрості, посмішок, іронії, лукавства, гніву.
За кожною обкладинкою цілий всесвіт, в який ми можемо поринути без перешкод. І тільки в нашій волі відкинути або прийняти цей подарунок долі – радість спілкування з цікавою книгою.

Детальніше...

Читання зі знаком якості: Мирослав Дочинець «Горянин: Води Господніх русел»

 

Незбагненна історія про дивовижного чоловіка, який несподівано втрачає все і починає свою щоденну боротьбу за кожну п'ядь родової землі, кожну крихту родового скарбу. Ця книга - про "стяжання духу", мудрість любові, про пам'ять серця, силу терпіння і високість людської душі. І про те, що кожен наш день - це сходження до чогось і спуск у нікуди...

А ще між рядками цього роману буяє джерельний нурт стихії Карпатського Світу.

Прочитайте. Бібліотека рекомендує!

Детальніше...

БІБЛІОТЕРАПІЯ: ЛІКУЄМО ГІПЕРТОНІЮ!

 

 

У світі набуває популярності новий вид терапії. Депресію, стрес, страх перед змінами й десятки інших психічних розладів лікують за допомогою ретельно дібраних художніх творів. Новий вид нетрадиційної медицини отримав назву «Бібліотерапія».

Переглядаючи алфавітний перелік поширених «недуг», представлений у книжці Елли Бертуд і Сьюзен Елдеркін «Лікування романами: літературні ліки від А до Я» ми звернули увагу на гіпертонію, дуже поширену у наш час хворобу.

 

Детальніше...