Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2856793


Чернігів - стародавнє місто моє! ( до дня міста)

  •  
  • Чернігівград- перлина давнини,
  • В літописі слов‘янськоі культури,
  • На березі чарівноі Десни,
  • Корінням вріс у стародавні мури.
  • Іван Буренко

Згадуючи про Київську Русь, праматір сучасної України, ніяк не оминути Чернігів. Історики запевнюють, що у ті часи було три знатних і надзвичайно багатих міста – Київ, Новгород і Чернігів. Це місто унікальне, тому що у ньому збереглося чимало історичних пам’яток під відкритим небом. Вал. Болдіна гора. Красна площа. Антонієві печери.

 

Детальніше...

Колір настрою... червоний!

 

 

   

Відділ абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва продовжує цикл кольорових виставок. У липні стартує книжкова виставка «Колір настрою… червоний».

Взагалі, колір – це невіддільна частина життя людини із самого народження. Сила кольору значно впливає на життя людини та його мислення, розвиваючи в ньому уяву і смакові переваги.

Отже, червоний колір – це колір сонця, тепла та життя. Існує 105 відтінків червоного. Ще з часів античності він символізував певне відношення до вищих класів суспільства, а відповідно і до багатства.

Цей колір дуже динамічний, він спонукає до високого рівня активності. Люди, які віддають перевагу червоному, володіють великою працездатністю, добиваються великих успіхів у житті.

     Пропонуємо Вам книги з бібліотечного фонду червоного кольору!

Детальніше...

Я прочитала і вам раджу. Харукі Муракамі "Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі"

 

"Безбарвний Цкуру Тадзакі та роки його прощі" - надзвичайно глибока книга Харукі Муракамі. Цей проникливий твір із захопливою інтригою для тих, хто хоче неквапливо поміркувати у своєму особистому просторі, занурюючись у цілий натовп думок... У цій книзі автор використовує кольори - і недарма. Кожна людина народжуюючись є "безбарвною", а вже протягом життя набуває якогось кольору, в залежності від того, як вона долає свій життєвий шлях. У головних героїв книги кольори не тільки в їх характерах та поведінці, а ще і в прізвищах.

Це історія про молодого чоловіка, який у юнацькому віці мав близьку компанію, спілкувався та кохав, аж раптом, без жодних пояснень четверо друзів відмовились від нього та розірвали всі зв'язки.

Детальніше...

Колір настрою - жовтий!

 

Вплив кольору на настрій, стан і навіть характер людини було помічено ще в Стародавній Греції. Колір – це лакмусовий папірець вашого настрою. Той колір, який вам подобається, говорить про ваш внутрішній стан…

У відділі абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва відновлює роботу цикл кольорових виставок. У червні представляємо книжкову виставку «Колір настрою … жовтий», яка гарантовано зарядить Вас позитивним настроєм і збадьорить у похмурий день.

Жовтий – це символ розуму і інтелекту, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть у найскладнішій ситуації. Цей колір покращує настрій і допомагає позбутися похмурих думок, а також активізує внутрішню силу. Жовтий символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем.

На виставці представлені книги жовтого кольору різноманітного жанру: художні твори відомих вітчизняних та зарубіжних письменників, дитяча література, галузева , історична та з психології.

Детальніше...

Доля кримських татар: від депортації до окупації (до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу)

Цей день нагадує нам, що можна знищити людей, 

але дух цілого народу – ніколи.

Кримські татари повернулися на історичну батьківщину,

та зараз вони знову стали жертвами репресій –

як і ті, хто залишився відданим Україні в окупованому Криму.

Володимир Зеленський, Президент України

Щороку 18 травня, в Україні, згадуємо сумну дату роковин депортації кримських татар з історичної батьківщини. Саме 18 травня 1944 року злочинною радянською владою скоєно черговий злочин проти мирного населення, який призвів до великої національної трагедії кримськотатарського народу.

Детальніше...