Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3167937


#Бібліо_ланч від ЧОБЮ Норвегія

 

Норвегія – побач казку своїми очима.

Норвегія, мабуть, одна з найбільш омріяних країн. Вона вабить красою первозданної природи і неймовірними ландшафтами.

Для українця Норвегія – це щось недосяжне, дороге і прекрасне. Але все не настільки неможливо, як вам здається. І все завдяки книгам!

Логічно розпочати знайомство з Норвегією з її столиці – міста Осло. Воно знаходиться на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда та оточене густими дикими лісами.

Детальніше...

Хустка - оберіг жіночої краси

 

7 грудня відзначають День Української Хустки.

Хустка — жіночний аксесуар, який є символом багатовікових традицій українського народу та має свою власну історію. Українки повертаються до прадавніх трендів. Дедалі частіше на вулицях міст можна побачити жінок, дівчат одягнених у колоритні хустки, які носили колись наші бабусі та прабабусі.

Сьогодні – це модний аксесуар. Українська хустка ― це не лише головний убір жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності.Якими ж були хустки в давнину? Яке вони мають значення в житті українського жіноцтва?

Детальніше...

Букфлеш "Сто_слів_про_книгу" Джон Стрелекі "Кафе на краю світу"

 

Джон Стрелекі входить до переліку «100 визначних постатей у галузі лідерства та особистісного розвитку, які надихають найбільше». Тому його книга «Кафе на краю світу» вводить в особливу атмосферу затишної кав’ярні, у якій можна не лише випити філіжанку смачної та запашної кави, а й подумати над життєво важливими питаннями. Книга особлива тим, що завдяки художній формі та приємній атмосфері до читачів приходять несподівані рішення, які роблять життя кращим. «Кафе на краю світу» – це мотиваційна книга, яка точно змінить вам життя.

Детальніше...

Книжковий спіддейтінг Дорж Бату "Франческа,повелителька траєкторій"

 

До яких тільки "топів" не входить книга Дорж Бату "Франческа,повелителька траєкторій" Недолуга, смішна і просто РЖАЧНА дівчина з Сицилії Франческа - новий кумир тисяч українських читачів.

«Франческа. Повелителька траєкторій» — дебютний роман українського письменника бурятсько-монгольского походження Доржа Бату. Роман розповідає про пригоди аерокосмічного оператора НАСА Франчески, яка знаходить час для курйозів та веселощів навіть на найвідповідальнішій роботі космічного оператора.

Кумедні історії, які постійно відбуваються з його запальною та інфантильною колегою, Дорж Бату почав записувати просто тому, що шкода було забувати такі смішні оказії.

Детальніше...

З вірою в любов і милосердя

 

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими _можливостями Цей день був проголошений у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН (резолюція 47/3).

Станом на перше січня 2021 року в Україні налічується 2 мільйони 703 тисячі людей з інвалідністю. За даними Держстату, серед осіб з інвалідністю – 163,9 тисячі дітей.

Інвалідність не є перепоною до повноцінного життя, це не вирок й не покарання. Люди з інвалідністю є повноправними членами суспільства, які потребують трішечки більше уваги та піклування, створення відповідних умов.Толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, щоб люди не були виключені з соціуму з-за проблем зі здоров`ям. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди.

Детальніше...

Відео-букфлеш "Сто_слів_про_книгу" Маркус Зузак "Крадійка книжок"

 

Як же буває добре почитати хорошу художню книгу, засновану на реальних історичних подіях...

До вашої уваги «100 слів про книгу» австралійського письменника Маркуса Зузака «Крадійка книжок». У присвяті написано : «» - це імена батьків автора, які емігрували у 1950-х роках з Німеччини та Австрії. Сам Маркус Зузак хоч і ніколи не бачив війни, проте він неодоразово переживав ті події, слухаючи розповіді своїх батьків. Це були розповіді про дитинство під владою фюрера, коли відбувалася наруга над людяністю, честю та гідністю.

Цей роман ламає літературні стереотипи про війну і дуже атмосферний. Прийнято вважати, що книга розрахована перш за все на підлітків, проте в Австралії цей твір відносять до розряду дорослої літератури.

Оповідачем є Смерть, яка вважає що може бути оптимістичною. Проте не очікуйте від неї на чорний гумор, швидше це буде трішки іронії та опис професійної рутини. В цій книзі Смерть забирає душі педантичних німців, хоча сама є трішки бунтаркою.

Детальніше...

Виставка- порада "ЗАХИСТИ СЕБЕ САМ"

 

 

 Щороку 2 грудня відзначається Міжнародний день за скасування рабства.

І якщо здається, що ця проблема до України і сучасних українців відношення не має, це не так. Існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах та боргова та трудова кабала.

Хоча багато хто досі вважає, що жертвами торгівлі людьми стають тільки люди бідні та малограмотні з «країн третього світу», це не так.

Детальніше...

БІБЛІОЛАНЧ від ЧОБЮ Така різна Індія

 

Далеко не кожен може дозволити собі побувати за кордоном, познайомитися з іншими культурами, побутом, звичаями. Але як тільки хочеться дізнатися, як живуть люди на іншому боці планети! Тому ми продовжуємо уявляти себе мандрівниками, яким вдається вирватися з буденності й податися в захоплюючі далі у пошуках нових знань та вражень... за допомогою книги.

Індія – це окремий світ, куди достатньо потрапити всього один раз, щоб мріяти досліджувати його все життя.

Індія схожа на величезну скриню з коштовностями, де в кожного з дорогоцінних каменів та в кожної прикраси є своя дивовижна історія.

Детальніше...