Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100366


Твори Добро - подаруй бібліотеці Книгу!

 

Твори Добро - подаруй бібліотеці книгу!!!

Всі мабуть чули про трагедію, яка сталася з Чернігівською обласною бібліотекою для юнацтва.

На територію одного із наших корпусів російський літак скинув 3 бомби.Окупанти пошкодили не лише споруду, а й знищили частину книжкових фондів.

Дуже просимо всіх небайдужих підтримати бібліотеку.

Якщо у вас вдома є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя. Будемо вдячні за кожну подаровану книгу.

Книги можна приносити за адресою:

- вул. Молодчого, 2 (Школа Мистецтв)

або надсилайте за адресою:

м. Чернігів, Нова пошта відділення 6 (шість)

Укрпошта, м.Чернігів, вул. Шевченко,22. 14013

Контактна особа Книр Марина, 0931509641

Дивосвіт поетичного слова

 

Анонсуємо чергове (85) засідання Чернігівської обласної літературної студії "Гарт" (при НСПУ)

Подія відбудеться напередодні Всесвітнього Дня поезії,

18 березня (субота), о 14 - 00,

у Чернігівській  обласній бібліотеці для юнацтва

(приміщення Школи мистецтв, вул. О. Молодчого, 2).

Дістатися можна автобусом 26.

Запрошуємо всіх охочих!

 

P.S. Якщо, Друзі, маєте вже прочитані Вами книжки ( українською) та бажаєте поділитися ними з бібліотекою, будемо раді вітати Вашу ініціативу!

 

Знову відкриваємо Кобзаря

 

Тарас Шевченко...Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не знала цю неординарну особистість і не читала його віршів.У кожного з нас своє розуміння його творів.

Але для всіх українців Шевченко є генієм,явищем великим і вічним в історії нашої держави.

Славетний Кобзар,чиї слова зараз звучать як ніколи пророчо,всесвітньо відомий поет,неймовірно талановитий художник,багатогранна особистість, рядки з поезій якого й зараз ріжуть очі й слух нашим ворогам.

Детальніше...

Чи все ти знаєш про Шевченка?

 

9 Березня, в День народження Тараса Григоровича Шевченка, фахівці відділу абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва запросили учнів КЗ ЧВПУ на урок-діалог "Чи все ти знаєш про Шевченка?".

Під час заходу молодь познайомилась з маловідомими фактами з життя та творчості Кобзаря, які повною мірою розкривають багатогранність характеру і талант митця.

На заході молодь декламувала і аналізувала поезію Шевченка. Присутні були вражені високим смислом Тарасового слова!

Поміркував, учасники заходу зазначили, як багато для українців значить Шевченко. Кожен із нас бачить щось своє у постаті Кобзаря: геній, співець, наставник, бунтар, творець...

Детальніше...

Тарасова доля - то правда жива

 

9 березня 1814 року народився Великий українець Тарас Григорович Шевченко. Познайомившись із його літературними працями, кожен переконається у тому, що слова його пророчі та актуальні, а як художник він у дечому випереджає свій час.

Український письменник Панас Мирний (1849-1920 років життя) так писав про Шевченка: «Огнене слово його наскрізь проймало серце не тільки тих, кому близьке було народне горе, а й тих, кому й байдуже було до того. Всі дивувалися красі та силі тієї простої мови, якою Шевченко виливав свої вірш. Увесь світ став прислухатися до його мови, а на Вкраїні вірші приймали як благовісне, пророче слово». Поет писав про загальнолюдські цінності та любов до українського народу.

Чи не найважливішим у сьогоденні є його заклик до єднання всіх здорових сил української нації в ім'я утвердження нашої незалежної держави:

..."Обнімите, брати мої,

Найменшого брата,-

Нехай мати усміхнеться,

Заплакана мати.

Детальніше...

"Чернігів. Чотирикутник єдності» : презентація книги

 

11 лютого в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація книги Дар'ї Бурої "Чернігів. Чотирикутник єдності".

Коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, Чернігів 38 днів зазнавав артилерійських та авіаударів і опинився практично у блокаді, без зв'язку і комунікацій.

Його околиці розбиті до цеглин.

Але саме тут російські танки "їхали заднім ходом" і палали від коктейлів Молотова.

Чернігів став містом героїв.

 

Детальніше...

"Нескорена Чернігівщина:реальні історії війни» : презентація книги

 

9 лютого у Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація книги про злочини окупантів в Чернігівській області "Нескорена Чернігівщина:реальні історії війни".

Ця книга створена на основі журналістських репортажів із різних куточків нашої області.

В ході зустрічі Таліна Тарасенко та Юлія Ігнатенко- журналісти ТОВ ЧЕline медіа груп, розповіли,що одразу після звільнення Чернігівщини від російських окупантів вони та їх колеги поїхали до місцевих жителів та зафільмували їхні розповіді про ті звірства,які їм довелося пережити під час окупації.

Детальніше...