Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2882040


«НАУКОВО-ОСВІТНЯ ПОЇЗДКА ДО БІБЛІОТЕК РІВНЕНЩИНИ»

 За ініціативи Президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації з метою обміну досвідом і підвищення фахового рівня бібліотекарів області, налагодження партнерства між бібліотеками Чернігівської та Рівненської областей, відбулася професійна науково-освітня поїздка до бібліотек Рівненщини протягом 27-28 травня 2014 року.

Знайомство з бібліотеками Рівненської області делегація Чернігівських бібліотекарів розпочала з відвідування публічно-шкільної бібліотеки с. Грем’яче Острозького району. Чернігівську делегацію привітала хлібом із сіллю господарка цієї бібліотеки – пані Лариса Лаптєва разом із друзями бібліотеки.

Бібліотека знаходиться в звичайних для сільської місцевості умовах, займає дві маленькі кімнатки, де розташований безпосередньо абонемент та інтернет-центр.

Детальніше...

«РОЛЬ БІБЛІОТЕКИ У ФОРМУВАННІ НАВИЧОК ВЕДЕННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ СЕРЕД ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ». Бобровицька ЦБС. Семінар-практикум ( 8 квітня 2014)

 Під такою назвою 8 квітня 2014 року в Бобровицькій центральній бібліотеці пройшов семінар – практикум для бібліотечних фахівців 30 бібліотек-філіалів, що працюють з різними категоріями користувачів.

Сьогодні особливо гостро стоїть питання здоров’я і довголіття наших громадян. В Україні спостерігається тенденція до збільшення проявів негативної поведінки серед дітей і молоді. Освітня робота в цьому напрямку набуває важливого значення.

Відкриваючи семінар директор бібліотеки Л.І. Циба наголосила на важливості даного питання, потребі його обговорення тому, що здоров’я підростаючого покоління є ключовим суспільним питанням І бібліотеки не повинні стояти осторонь проблем профілактики шкідливих звичок.

Детальніше...

"ЩОРСЬКА ЦБС. ЯК ЗРОБИТИ БІБЛІОТЕКУ УСПІШНОЮ?" Семінар бібліотечних працівників. (20.05-14)

 Підвищення фахового рівня працівників бібліотек було і залишається актуальним питанням.

З плином часу змінюються завдання, форми і методи роботи, удосконалюються технології.

Сьогодення вимагає від фахівців засвоєння нових знань і навичок бо нині, через помітне скорочення фінансування, бібліотекам доводиться шукати шляхи і способи більш ретельного використання своїх ресурсів.

Саме цій проблемі були присвячені семінарські заняття «Як зробити роботу бібліотеки успішною?» , що пройшли 20 травня, на базі Центральної бібліотеки. Учасниками занять були фахівці 24-х бібліотек –філіалів району.

Детальніше...

«БІБЛІОТЕКА – МОЛОДІ: сучасний формат діяльності». Школа професійної майстерності.

Цьогорічне заняття обласної школи професійної майстерності працівників структурних підрозділів ЦБС області по обслуговуванню юнацтва організоване Обласною бібліотекою для юнацтва «Бібліотека – молоді: сучасний формат діяльності» пройшло 28 листопада 2013 року.

В ньому брали участь фахівці з ЦБ області, які безпосередньо опікуються проблемами обслуговування користувачів юнацького віку та студентської молоді.

Відкрила заняття директор бібліотеки Латамарчук Марина Олександрівна вітальним словом, побажала всім плідної праці та ознайомила присутніх з програмою занять.

Детальніше...

«ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯК ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ». Семінар

Ріпкинська районна бібліотека для дорослих

10 квітня працівники сільських бібліотек зібралися в читальній залі районної бібліотеки на заняття по підвищенню кваліфікації «Публічна бібліотека як джерело інформації».

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Атрощенко І.В. познайомив присутніх з результатами колегії РДА «Про сучасний стан , проблеми та перспективи бібліотечного обслуговування району». Було відмічено позитивні сторони роботи, проблеми пов’язані з фінансуванням.

У роботі семінару взяла участь Лобода Г.В., головний методист ОБЮ по роботі з молоддю в області. Виступаючи перед учасниками наголосила на те, що в бібліотеках працюють люди здібні, небайдужі до чужого горя. Незважаючи на всі матеріальні негаразди прагнуть йти у ногу з часом намагаються наблизити книгу до мешканців своїх невеличких сіл.

Детальніше...

«БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ»

Під такою назвою в читальній залі Куликівської ЦБ відбулося заняття по підвищенню кваліфікації бібліотечних працівників.

Щоб не диктував нам час, в які б умови не були поставлені працівники бібліотек та одним із завдань бібліотечної роботи залишається презентація художньої творчості сучасних молодих авторів.

На запрошення директора ЦБС Шуби Алли Павлівни до бібліотечних працівників завітала любима читачами молода письменниця Олена Печорна відома за романом «Грішниця».

Олена наша землячка, працює в бібліотеці. Це ще більше підкреслило атмосферу тепла присутніх - палких шанувальниць творчості письменниці.

 

Детальніше...

«БІБЛІОТЕКА. ІНФОРМАЦІЯ. КОРИСТУВАЧ». Прес-реліз

Досить символічно, що напередодні дня народження Т.Г. Шевченка, без імені якого не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни, 6 березня на Чернігівщині за ініціативою Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, за підтримкою Української бібліотечної асоціації стартували загальнообласні громадські обговорення «Бібліотека. Інформація. Користувач».

Офіційна прес-конференція обговорень відбулася 6 березня 2013 року, об 11.00 год. в приміщенні КЗ «Чернігівська універсальна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка» ЧОР.

Детальніше...

"В ОБ'ЄКТИВІ Я І КНИГА". Мобільна фотовиставка


Шановні колеги!!!

Стартувала обласна мобільна фотовиставка "В об'єктиві я і книга", на якій представлені кращі світлини учасників обласного туру Всеукраїнського фотоконкурсу.

Презентація відбудеться на базі МЦБ ім. М. Коцюбинського.

 

З повагою, адміністрація КЗ "Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва".