Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2968717


Сесілія Ахерн

Сесілія Ахерн - нова зірка на світовому небосхилі авторів жіночих романів. 2004 рік став роком видання бестселера номер один у Великобританії і США, міцно зайняв лідируючі місця у всіх світових чартах продажів – 

"P.S. I Love You".

 Кожен новий роман Сесілії очікується  мільйонами відданих читачів по всьому світу, все книги стають бестселерами.

 

"Кожна нова книги автора - це історія чийсь життя, чиїхось відносин, злетів і падінь. Починаєш читати і не можеш відірватися, швидше-швидше: що буде далі, чим все закінчиться? Але закриваючи останню сторінку, раптом розумієш, що думаєш вже не про героїв книги, а про своє життя ... Дивовижне вміння автора розворушити читача ".


 

Цитати з книг:

- "Чим більше ви намагаєтеся все спростити, тим сильніше все ускладнюєте. Ви створюєте правила, зводите стіни, відштовхуєте людей, обманюєте саму себе і не звертаєте уваги на щирі почуття. Це не робить життя простішим."

- "Вони не просили у житті нічого особливого. Просто хотіли прожити його разом."

- "Коли говорять «довга історія», зазвичай мається на увазі, що історія така коротка і безглузда, що соромно розповідати."

- "... А моє серце продовжує перекачувати кров. Навіть розбите, воно все ще працює."

 

У неї в запасі тільки два тижні. Два тижні, щоб знову навчити його любити власне життя ... Але чи так це насправді? Під цокання вислизають хвилини  і вони все глибше занурюються в вигадану ними ж авантюру, повну прекрасних романтичних жестів і ризикованих нічних прогулянок. Мало-помалу Христині починає здаватися, що Адам повертається до нормального життя. Але чи так це насправді? Чи достатньо двох тижнів, щоб знову полюбити навколишній світ? Вона готова показати йому, що не все ще втрачено і цей світ стоїть того, щоб не робити непоправної помилки. 


 

Кітті Логан так мріяла про кар'єру телеведучої! Одна помилка - і всі її надії звалилися, того й гляди її звільнять з журналу, Є тільки список ста невідомих їй імен і два тижні, щоб розгадати задум Констанс, її померлою подруги, і написати статтю для номера, присвяченого її пам'яті. Вона знаходить кількох людей зі списку, але ніяк не може зрозуміти, що ж їх об'єднує.  


 

У книгу "Дівчина в дзеркалі" включено 3 оповідання. Написані в жанрі сентіментальнорй містики-фільму жахів і залишають після себе купу питань і загадок. Самі звичайні, повсякденні предмети - будинок, зламана друкарська машинка "Ундервуд", старовинне дзеркало - раптом виявляються наділеними магічною силою, здатною зіграти фатальну роль у житті героїв. Втім, містика і чудеса - ще не головне, самі по собі вони нічого не вирішують, і право вибору завжди залишається за героями. На чашу терезів лягають і любов і відданість їх близьких.

Найцікавіший на мій погляд розповідь про бізнесмена, що мріє стати письменником. Він селиться у величезному дорогому будинку, в надії в тиші написати роман, який увійде в історію. Писати в нього не виходить, але раптом починають пропадть речі, годинник, люстри, картини, .... а на столі з кожним днем з'являються все нові сторінки з повістю. 


 

Бестселер прославленої  ірландки Сесілії Ахерн «P.S. Я люблю тебе »- сучасна історія про те, як любов виявляється сильніше смерті. Втративши коханого чоловіка, тридцятирічна Холлі Кеннеді впадає у відчай, перестає виходити з дому, спілкуватися з людьми. І раптом отримує поштою пакет з листами: роздруковувати їх можна лише по одному на місяць. Виявляється, незадовго до смерті він вирішив допомогти їй жити далі... Роман перекладений майже півсотні мов, а кінофільм «P.S. Я люблю тебе », створений компанією Warner Brothers, тріумфально простує по екранах всього світу.

«Це так пекельно важко - весь час намагатися бути щасливою»


 

 Спочатку я читала цю книгу, як казку. Фантастична історія про те, куди пропадають люди, які раптово зникли і ніякі зусилля не допомогли їх знайти. Пошуки зниклих приводять дівчину-детектива в інший світ, який існують паралельно нашому. Фантастика? Так. 


 

Подивись на мене "- це перша книга, яку я прочитала серед безлічі багатьох Сесілії Ахерн. Кілька годин поспіль я не могла буквально відірватися від цієї книги! Ніжність і турбота батьківських відносин, гіркоту самотності, сила духу і любов, підтримка близьких - кожен знайде частинку себе в цій книзі. Книга написана в дуже легкій манері, проте про дуже складні речі. Самопожертва, усвідомлений вибір інтересів своїх рідних власним інтересам, втома і відсутність віри в життя, в те, що мрії ще можуть збутися. Мабуть, кожен з нас коли -то відчував ці почуття. Я знаю, що відрізняє цю книгу Сесілії Ахерн від інших. Після неї починаєш вірити в чудеса!