Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2917939


Дивергент

Книги просто чудові. Захоплюють з першої сторінки і не відпускає поки не прочитаєш. Книги про любов, про дружбу, про відданість, про взаємини. Тримає в напрузі.

Книги написала 25-ти річна дівчина, але читається  легко. Скажу відразу, є схожість з Голодними іграми. Але в відмінності від Ігор у цих книгах все чітко, зрозуміло, немає "води". Відносини головних героїв ростуть і дорослішають з кожною книгою. Книги дійсно гідні.У світі, де живе Беатріс Прайор, люди діляться на п'ять фракцій, кожна з яких присвячена певному якістю людської особистості. Ці фракції - Правдолюбство, Альтруїзм, Безстрашність, Товариськість, Ерудиція.


 

Щороку в певний день підлітки, які досягли 16 років, мають право вибрати свій шлях. Від того, що вирішить Беатріс, залежить, чи залишиться вона зі своєю сім'єю або стане тим, ким їй хочеться бути насправді. І дівчина робить вибір, який дивує всіх, у тому числі і її саму. Її життя змінюється остаточно і безповоротно. У неї з'являються нові друзі, нові обов'язки і нові почуття - любов до трохи відлюдкуватого і загадкового наставника. Однак у Тріс є і власна таємниця, смертельно небезпечна для неї ,в тому випадку, якщо хтось провідає про неї. І ця таємниця ось-ось може бути розкрита ...