Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3066288


«МОЛОДЬ ЧИТАЄ ДОВЖЕНКА». Положення про обласний конкурс буктрейлерів

 Шановні читачі та працівники бібліотек Чернігівщини!

По відзначенню 120–річчя з дня народження Олександра Петровича Довженка, запрошуємо до участі у обласному конкурсі буктрейлерів «Молодь читає Довженка», який оголошено комунальним закладом «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» Чернігівської обласної ради.

 ПОЛОЖЕННЯ

Про обласний конкурс буктрейлерів «Молодь читає Довженка» 

1. Загальні положення 

1.1. Конкурс організовується та проводиться КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР (далі - Чернігівська ОБЮ) та Чернігівським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації (далі Чернігівське ОВ УБА), серед бібліотек Чернігівської області, незалежно від відомчого підпорядкування, на засадах відкритості, прозорості та гласності, без будь-яких обмежень відповідно до цього Положення.

 1.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах.

 

2. Мета та завдання конкурсу

2.1. Мета Конкурсу: - виявлення і підтримка творчо працюючих колективів бібліотек області, підтримка позитивного іміджу сучасної бібліотеки; - популяризація книги та читання серед молоді, творчої спадщини О.П. Довженка шляхом створення буктрейлерів.

2.2. Основні завдання Конкурсу: - стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів області, впровадження інноваційних форм у роботу; - популяризація і поширення кращих бібліотечних робіт.

 

3. Оргкомітет Конкурсу

3.1. Оргкомітет Конкурсу(далі - Оргкомітет) доводить до відома керівників бібліотек інформацію про проведення Конкурсу.

3.2. Розробляє і здійснює практичні заходи щодо проведення Конкурсу: - розробляє документи з організації Конкурсу; - надає роз’яснення і консультації; - розміщує інформацію про Конкурс на сайті Чернігівської ОБЮ, блозі Чернігівського ОВ УБА; - здійснює моніторинг перебігу Конкурсу; - розглядає надані на Конкурс матеріали. 3.3. Підводить підсумки голосування.

3.4. Розпоряджається коштами, виділеними на придбання подарунків.

 

4. Умови Конкурсу, основні вимоги та критерії оцінки буктрейлерів:

4.1. Буктрейлер повинен бути зроблений у форматі міні-фільму, тобто містити відеозапис, а не слайдшоу змонтованих зображень.

4.2. Тривалість відео - не більше 3 хвилин.

4.3. Відео повинне мати цікаву, привабливу назву і короткий опис.

4.4. Буктрейлер треба розмістити на бібліотечному блозі, сайті, відео-хостингу YouTube або на іншому веб-ресурсі.

4.5. Розмістивши відео в інтернеті, заповніть та надішліть до Оргкомітету заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши «На конкурс “ Молодь читає Довженка» у темі листа (форма заявки Додаток1).

4.6. Термін конкурсу: Конкурс проводиться з 1 серпня по 15 вересня 2014 року.

4.7. Критерії відбору конкурсного відео : Зміст та авторський підхід до розкриття теми(цікавість, сміливість, креатив), підтримка позитивного іміджу сучасної бібліотеки. Стислість (не більше 3 хвилин). Цікава назва та опис відео.

4.8. Учасник Конкурсу повинен бути членом Чернігівського відділення УБА.

  

5. Фінансове забезпечення конкурсу

5.1. Фінансування Конкурсу здійснює Чернігівське відділення УБА.

 

6. Визначення та відзначення переможця

6.1. Для оцінювання конкурсного відео кожна ЦБС області створює журі, склад якого затверджується відповідним протоколом. Оргкомітет Конкурсу надсилає на розгляд журі ЦБС області інформацію з посиланнями на конкурсне відео, яке відповідає вимогам та критеріям відбору Конкурсу. Результати оцінювання журі ЦБС області затверджуються протоколом і надсилаються до Оргкомітету. Термін перегляду та оцінювання конкурсного відео: з 15 вересня по 25 вересня 2014 року. Після обробки надісланих протоколів Оргкомітет підсумовує результати та визначає переможців.

6.2. Учасники, які посядуть 1,2,3 призові місця отримають подарунки від Чернігівського відділення УБА.

Додаток 1

Заявка на участь у Конкурсі « Молодь читає Довженка»

 

 

1. Прізвище, ім’я, по-батькові (ПІБ)учасника _________________________________________________________________

2. Назва бібліотеки, населений пункт _________________________________________________________________

3. Посада _________________________________________________________

4. Адреса електронної пошти __________________________________________________________________

5. Контактні телефони __________________________________________________________________

6. Назва та короткий опис відеоролика, посилання на розміщене відео в інтернеті____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата заповнення заявки __________________________________2014рік