Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062522


«ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ В БІБЛІОТЕЦІ»

АНГЛІЙСЬКА В БІБЛІОТЕЦІ – це просто, як раз, два, три!

 

Якщо Ви вільно не говорити англійською, Ви маєте унікальну можливість покращити свої навички.

Проект «English123 в бібліотеці» створений з метою розвитку освіти в громадських закладах.

Проект некомерційний, навчання – БЕЗКОШТОВНЕ.

В разі правильного виконання мінімум 80% матеріалу Ви отримуєте сертифікат, що засвідчує досягнення певного рівня володіння мовою за шкалою Ради Європи. Курс був створений на основі оригінальної методики, розробленої міжнародною командою лінгвістів.

 Роботою команди керував Кшиштоф Воеводзіц - чотириразовий стипендіат Міністерства науки і вищої освіти Польщі, а також стипендіат Британського психологічного товариства. При розробці курсу English123 був застосований багаторічний досвід роботи в сфері інтерактивних методів навчання. Всі матеріали були підготовлені так, щоб методика навчання відповідала вимогам користувачів з початковим і середнім рівнем англійської мови.

English123 (http://english123.com.ua) це інтерактивний мультимедійний курс англійської мови початкового і середнього рівнів, розроблений фірмою Funmedia, яка лідирує на міжнародному ринку сучасних мультимедійних технологій в галузі навчання іноземним мовам.

Курс English123 складається з чотирьох рівнів навчання, орієнтованих на користувачів з різним рівнем володіння англійською, від початкового до середнього. Кожен з рівнів складається з 22 уроків, які містять безліч різних інтерактивних вправ, наприклад: діалоги, фільми, фото-уроки, пісні.

Курс містить понад 1000 інтерактивних вправ, що складає 400 годин навчання! Система сама перевіряє правильність виконання завдань. Виконуючи їх, Ви вивчите граматику, розширите словниковий запас, навчитеся розуміти на слух, писати і навіть правильно вимовляти.

ЩО ВАМ ПОТРІБНО, ЩОБ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ENGLISH 123 В БІБЛІОТЕЦІ”? :

 

- прийти до КЗ « Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР (вул. Шевченка,63) в зручний для Вас час; - мати бажання навчатися.

Довідки за телефоном 3-06-23.