Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062444


«НАВЧАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ...»

  Після того як по обласному радіо у січні поточного року прозвучала інформація про навчання пенсіонерів комп’ютерної грамотності в рамках програми «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до мережі Інтернет» за підтримки програми «Бібіломіст» до бібліотеки звернулося багато бажаючих долучитися до новітніх технологій.

Було вирішено продовжити навчання пенсіонерів комп’ютерної грамотності на база КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» ЧОР. З числа пенсіонерів, які звернулися до бібліотеки з бажанням залучитися до програми, було сформовано 3 групи. До 2-ох груп увійшли пенсіонери, які раніше взагалі не мали досвіду користування персональним комп’ютером, а до 3-ї пенсіонери, які вже є користувачами і хотіли б поглибити свої знання та навички роботи з ПК.

 За програмою навчання передбачено знайомство з персональним комп’ютером, операційною системою Microsoft Windows 7, офісним програмним забезпеченням Microsoft Office 2010, опанування навичками роботи в мережі Інтернет, пошуком інформації за допомогою пошукових систем, створення власних електронних скриньок та робота з електронною поштою, реєстрація в програмі Skype і спілкування за допомогою неї та багато іншого.

 

Отже 20 лютого заняття розпочалися...