Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062606


«УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРУ»


21 січня
поточного року в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулось урочисте відкриття Інтернет-центру.

У 2013 році бібліотека стала переможцем 4 раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг на основі безкоштовного доступу до інтернету» за програмою «Бібліоміст», отримала 10 комп'ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, багатофункційній пристрій.

«Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Фундації Білла та Мелінди Гейтс, Міністерства культури і туризму України, Корпорації MICROSOFT, Агенства США з міжнародного розвитку (USAID),Української бібліотечної асоціації (УБА).

 Ініціатива «Глобальні бібліотеки» Фундації Білла та Мелінди Гейтс впроваджується у низці країн, які демонструють потребу та готовність допомагати публічним бібліотекам надавати вільний доступ до інтернету, а також навчати населення ефективно використовувати сучасні інформаційні технології. Саме завдяки «Бібліомосту» в Україні вже близько 1600 публічних бібліотек обладнано комп’ютерною технікою.

 Під час презентації Інтернет-центру керівництво бібліотеки подякувало всім, хто допоміг у реалізації проекту, зокрема всій команді програми «Бібліоміст», керівництву Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ЧОДА, яке з самого початку зрозуміло, допомогло і підтримало бібліотеку, засобам масової інформації за висвітлення всіх подій, пов’язаних з програмою, а також партнерам проекту – Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) деснянської районної у м. Чернігові ради та Чернігівському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Партнери проекту привітали бібліотеку з визначною подією – відкриттям інтернет-центру, відмітили високий професійний рівень бібліотечних працівників, які навчатимуть користувачів новітнім технологіям.

 

 

 

Після офіційної частини з відвідувачами Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося заняття з основ комп’ютерної грамотності.

 

 

 

 

 

  

ПРОГРАМА "БІБЛІОМІСТ" ЗАПРОШУЄ!

 

Шановні користувачі бібліотеки! Запрошуємо Вас відвідати обласну бібліотеку для юнацтва, яка знаходиться по вул. Шевченка, 63.

 Ви зможете безкоштовно навчатись основам комп’ютерної грамотності, пошуку інформації в мережі Інтернет, подорожувати веб-сайтами, спілкуватись в соцмережах, використовувати електронну пошту, скайп-технології.

 

Бібліотека працює: з 9.00 - до 19.00

Субота - вихідний

У неділю:                 з 10.00 - до 18.00