Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2856600


«ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯК ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ». Семінар

Ріпкинська районна бібліотека для дорослих

10 квітня працівники сільських бібліотек зібралися в читальній залі районної бібліотеки на заняття по підвищенню кваліфікації «Публічна бібліотека як джерело інформації».

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Атрощенко І.В. познайомив присутніх з результатами колегії РДА «Про сучасний стан , проблеми та перспективи бібліотечного обслуговування району». Було відмічено позитивні сторони роботи, проблеми пов’язані з фінансуванням.

У роботі семінару взяла участь Лобода Г.В., головний методист ОБЮ по роботі з молоддю в області. Виступаючи перед учасниками наголосила на те, що в бібліотеках працюють люди здібні, небайдужі до чужого горя. Незважаючи на всі матеріальні негаразди прагнуть йти у ногу з часом намагаються наблизити книгу до мешканців своїх невеличких сіл.

 

 

Консультація «Соціокультурна діяльність публічних бібліотек, знаменні та пам’ятні дати 2013 року» - націлила бібліотекарів на сучасні ефективні форми бібліотечної роботи та на співпрацю з громадськими організаціями.

 

 

Про маркетингові дослідження в бібліотеці говорили методисти районної бібліотеки Гуза Г.Л. та Повозник Н.Ф.

Доброю традицією книгозбірень нашої області стало запрошувати до себе людей творчих, людей, які пишуть.

 

 

Бажаною гостею заходу була улюблена письменниця читачів різного віку , наша землячка, колежанка,сучасна українська авторка - Олена Печорна. Вона презентувала свою нову книгу «Кола на воді» яка нещодавно вийшла у видавництві «Книжковий клуб» . Не дійшла вона ще до широкого загалу, тому авторка заінтригувала присутніх сюжетною лінією твору, що викликало інтригу та інтерес і бажання прочитати твір. А ще залишила автограф на книгах попереднього твору «Грішниця».