Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2856635


«ТВІЙ ВИБІР – ТВОЄ ЖИТТЯ». Усний журнал

"Найбільше багатство – здоров’я."

Народна мудрість

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я. За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 194 держави світу.

Щорічне проведення Дня здоров'я ввійшло в традицію з 1950 року. Щороку Всесвітній день здоров'я присвячується глобальним проблемам, що стоять перед охороною здоров'я планети і проходить під різними девізами. У 2013 році темою свята була обрана гіпертонія.

Здоров’я – найбільше благо. Так говорили римляни. Людина завжди прагнула і прагне зберігати і зміцнювати своє здоров’я.Але на жаль мрії про здоров’я найчастіше не реалізується практично. Для того, щоб наше нове покоління було успішним, йому потрібно, насамперед, бути здоровим. Дуже важливим для повноцінного розвитку дитини є ознайомлення з основами здоров’я та заняття фізичною культурою ще із раннього дитинства, бо, як говорить українське народне прислів’я: «Бережи одежу знова, а здоров’я – змолоду».

Юнацька бібліотека традиційно щороку організовує Тиждень здорового способу життя під лозунгом « Бути здоровим – це модно…» У рамках тижня бібліотекарі читальної зали відвідали загально-навчальні заклади №20, №10 з метою популяризації здорового способу життя. Був проведений усний журнал «Твій вибір – твоє життя»


 

Захід супроводжувала книжкова виставка «Здоров’я, як і життя – особистий скарб»


 

Великий інтерес викликали такі книги: А. Карра «Нарешті я не курю», «Брось курить» П. Барбаша, «Законы здоровья» М. Гогулан, «На краю пропасти: наркомания и наркоманы» та інші.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти з задоволенням знайомились з журналами та газетами та виявили бажання стати користувачами нашої бібліотеки.

 

 

 

 

У невимушеній формі діти спілкувались із бібліотекарями і разом прийшли до думки, що не потрібно перетворювати телевізор і комп’ютер у фетиш, краще більше часу проводити на свіжому повітрі . Діти визначали складові здорового способу життя та перелічили корисні та шкідливі звички. Виявилось, що більшість дітей займаються ранковою гімнастикою та проявляють інтерес до активного відпочинку.

Треба все ж таки жити під відомим гаслом «Здоровим бути модно!» і відмовитись від згубних звичок. Адже багато що у нашому житті пов’язане саме зі стилем життя. Нехай у кожного він буде здоровим. Нехай буде менше хвороб, проблем і стресів. Хай інтенсивний темп сучасного життя ніколи не призводить до нервових перевантажень. Давайте усі візьмемо собі на озброєння кілька правил, за якими треба було б хоча б спробувати жити: не пали, не зловживай алкоголем, не переїдай, не нервуй, більше рухайся, не заздри, частіше посміхайся, роби людям лише приємне.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!