Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2856666


«БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ТВОРЧОСТІ»

Під такою назвою в читальній залі Куликівської ЦБ відбулося заняття по підвищенню кваліфікації бібліотечних працівників.

Щоб не диктував нам час, в які б умови не були поставлені працівники бібліотек та одним із завдань бібліотечної роботи залишається презентація художньої творчості сучасних молодих авторів.

На запрошення директора ЦБС Шуби Алли Павлівни до бібліотечних працівників завітала любима читачами молода письменниця Олена Печорна відома за романом «Грішниця».

Олена наша землячка, працює в бібліотеці. Це ще більше підкреслило атмосферу тепла присутніх - палких шанувальниць творчості письменниці.

 

 

 

 

З особливою увагою вони слухали розповідь про ще такий невеликий життєвий шлях авторки, її спроби в літературі, розповідь про шлях до виходу роману в світ. Цікавою частиною зустрічі було й спілкування із залом. Авторка відповідала на запитання присутніх, трішечки розкрила плани на майбутнє. Теми цікавили різні – від творчості до особистого життя. А ще Олена Печорна презентувала свій новий твір «Кола на воді», який вийшов у видавництві «Клуб сімейного читання».

 

 

Бібліотекарі люди творчі й залюблені в книгу, а творчість молодої української письменниці Олени Печорної спонукає їх до подальшої творчості.

Не дивлячись на те, що ритм нашого життя не дає зосередитися на читанні, часто надаємо перевагу Інтернету,та все таки книга, як стверджують бібліотекарі, залишається незамінною.

Про незамінність книги в роботі бібліотек, її життєву необхідність, йшлося в консультації провідного методиста обласної бібліотеки для юнацтва та провідних спеціалістів ЦБ.