Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062424


«ФОРМУЛА УСПІХУ». Виставка-роздум

"Успіх - це розуміння своєї мети в житті, максимальне розкриття свого потенціалу, готовність допомагати іншим людям."

Джон Максвелл

З 27 серпня в читальній залі бібліотеки розпочала роботу книжкова виставка-роздум «ФОРМУЛА УСПІХУ»

Що таке успіх і як його «впіймати»? Кожен розуміє його по-своєму. Для одного — це бути багатим, інший вважає успіхом наукові знання, відкриття, зроблені ним у науці, третій — спортивні досягнення. Для ко¬гось успіх — це велика дружна сім´я, здорові діти. Скільки людей — стільки й думок. Але, в будь-якому разі, успішні люди — це люди, які досягли в житті певних вершин.


Успіх — багатогранне явище. Воно включає в себе всі сфе¬ри життя: і ваші стосунки з людьми, і ваше вміння зроби¬ти кар´єру, і стан вашого здоров´я. Успіх — це процвітання і фінансова стабільність. Успіх — це свобода: свобода вибору, свобода від страху за завтрашній день. Успіх — це повага до себе, це щастя і задоволеність життям.

Досягти успіху хотіли б більшість людей. Чому ж деякі люди досягають в житті більших успіхів, ніж інші? Хто вони, успішні люди? Що чи хто зробив їх успішними?

 

Давайте спробу¬ємо узагальнити досвід цих людей і вивести «формулу успіху».

 

 

 

 

Ви готові до успіху у власному житті?!! Прагнете шаленої вдачі, визнання та поваги оточуючих?!! Зараз! Тут! Тоді не зволікайте!!!. Перегляньте запропоновані нами книги. Втілюйте в життя почерпнуті з них знання.

 

 

 

 

 

Виставка складається з трьох розділів:

1. МИ ВСІ РОДОМ З ДИТИНСТВА

2. ЯК ЗРОБИТИ ДОЛЮ СВОЄЮ СУПУТНИЦЕЮ?

3. ПОЧАТИ ВСЕ СПОЧАТКУ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

 

Запрошуємо всіх відвідати книжкову виставку!


 

 

Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: «Я хочу, я можу, я зроблю». Щастя й успіх — у ваших руках!