Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2912080


"ДАРУЙ ДОБРО"

"Справжня любов народжується тільки в серці, яке пережило турботу про долю іншої людини".

В.О.Сухомлинський

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти — наше майбутнє! У цій всім відомій фразі закладений глибокий зміст: піклуючись про юне покоління, ми піклуємося про своє майбутнє.Це знають всі, та нажаль саме діти часто найбільше страждають від байдужості нас, дорослих. Часто вони почувають себе непотрібними в своїх сімях, де батьки алкозалежні. Часто в них просто немає мами чи тата. Вже стало доброю традицією, що кожного місяця бібліотекарі читального залу відвідують вихованців Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

 

У притулку для неповнолітніх нам, як завжди, дуже раді і зустрічають дуже тепло. Ще зовсім маленькі, та добряче навчені життям. Вони, певно, більше, ніж їхні однолітки цінять увагу дорослих.

 

 

З вихованцями притулку у формі невимушеного спілкування проводилися бесіди про книги, голосні читання, декламування віршів, читання казок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти знайомляться з періодичними виданнями юнацької бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Були проведені різноманітні ігрові конкурси,вікторини: « Книга – твій друг», казкова вікторина «У казочки на гостинах»., «Вгадай, яка казка», «Хвостата вікторина».

  

В результаті найактивнішим дітям були вручені призи. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це так приємно і боляче водночас, коли маленькі рученятка обіймають тебе, а оченята з надією запитують про наступну зустріч.


 


Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього.