Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3066311


7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

"Здоров’я - це не все,

але все без здоров’я - ніщо!"

Сократ

У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я у Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася книжкова виставка-порада «Казкові чари Афродіти».

Працівники читального залу традиційно проводять тематичні виставки з метою привернути увагу користувачів бібліотеки до злободенних проблем та актуальних питань. Зокрема, виставка на тему охорони здоров’я спрямована на підтримку у пропагуванні здорового способу життя. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги та періодичні видання.

 

 

Всі матеріали здебільшого стосуються фізичної культури,руху ,як основи здоров’я, гігієні, здоровому харчуванню, поради що до життя без стрессу, як бути красивою кожен день.

 


"Здоровя, як і життя – особистий скарб.Як скористається ним людина залежить від його знань,вмінь, навичок і волі."

М. Голуан.

Детальніше про Всесвітній день здоров’я

7 квітня світова спільнота відзначає Всесвітній День здоров’я. Слід сказати, що цей День відзначається вже досить давно, починаючи з 1948 р. Саме в цей рік була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization) членами якої поступово ставали різні країни світу. На сьогодні це двісті країн, які зробили свій вибір на користь здоров’я людей. Україна була однією із перших таких країн – ще в 1948 р. відбулося підписання відповідних угод, а після отримання незалежності у 1991 році вона поновила свій договір. А щорічне проведення Всесвітнього Дня здоров’я стало доброю традицією починаючи з 1950 р. Його мета – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я та необхідність його збереження, незалежно від віку та місця проживання, статку та професії.

Щорічно для Всесвітнього дня здоров'я обирається тема, яка відображає якийсь пріоритетний напрямок діяльності ВООЗ. Всесвітній день здоров'я - це глобальна компанія, мета якої – привернути увагу кожної людини до будь-якої проблеми охорони здоров'я, що має глобальний вплив. Тема Всесвітнього дня здоров'я 2012 року - "Старіння та здоров'я", а гасло цього дня - "Хороше здоров'я додає життя в роки.