Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2858857


Шевченко – велет духу народного. Літературна подорож

Тарас Шевченко

такий великий, що бути

більшим не можна.

Як Україна. Як світ.

Борис Харчук


У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом українського народу є Т. Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

Т. Шевченко – велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною.

 

В історію людської культури він ввійшов не тільки як геніальний народний поет України, а й як найбільший, поряд з О.Пушкіним і А. Міцкевичем, поет слов'янства, як поет-гуманіст світового значення.

15 березня в ЗОШ № 34 була проведена літературна подорож «Шевченко – велет духу народного».

Мета заходу:

-ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом поета

-розвивати в учнів вдумливість, спостережливість

-виховувати в учнів любов до краси словесного мистецтва

Захід супроводжувала виставка-вернісаж «Тарас Шевченко: Чернігівські мотиви». На виставці були представлені видання про перебування Кобзаря на Чернігівській землі. Був проведений бібліографічний огляд цих видань. Учасники заходу переглянули репродукції картин про Чернігівщину, які намалював Т.Г.Шевченко: «В Седневі», «Коло Седнева», «Чумаки серед могил». Учні з цікавістю розглядали замальовки, зроблені Тарасом Григоровичем: палац Кирила Розумовського та Густинський монастир.