Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3167865


Хенд мейд терапія в бібліотеці

 

25 лютого в Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва відбувся майстер-клас з гончарства від відомого майстра народної творчості Олега Луцука.

Майстер-клас з гончарства – це кращий спосіб перезавантажитись, відволіктися від проблем, буденності, стресів.

Гончарство – це про відпочинок душі через руки! Це спосіб познайомитись з традиційним ремеслом своїх предків, поринути в романтичну пригоду та створити щось дійсно цінне власними руками.

Професійний гончар Олег Луцук відкрив молоді , присутній на заході,секрети своєї справи, навчив користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом.

 

Разом з майстром всі присутні виготовили симпатичні вироби – кота, мишу, кролика, ведмедя, горщик, зайця, баранчика , чашку, тощо.

Більш детальніше про культурну спадщину України, види народного декоративного мистецтва України, історію нашого гончарства, його традиції присутні дізнались з книг, представленій на книжковій виставці "Український стиль".

А книга "Музей українського народного декоративного мистецтва" стала поштовхом ідей для виготовлення авторських виробів з майстром. Сьогоднішній захід викликав море позитивних емоцій і вражень.

Всі учасники з обережністю та гордістю понесли фігурку додому.

Дякуємо Victoria Sydorova - психологині, журналістці- редакторці, гідесі, організаторці креативних заходів за за співпрацю.

Це була гарна можливість перезавантажитись та з користю провести час в бібліотеці.