Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3167908


Ляльки – наші друзі!

 

21 березня- Міжнародний день лялькаря. Це професійне свято для тих, хто дарує дітям радість та щастя.Саме в цей святковий день на гостини до Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва завітав Чернігівський театр ляльок ім.О.Довженка.

Це була неймовірна зустріч дітей та дорослих, що завітали до бібліотеки з акторами театру, ляльками.

Зі словами привітанням до присутніх звернувся директор та художній керівник театру Володимир Приходько .

Дитяча аудиторія - найщиріша у світі, обманути її дуже важко. Дітям цікавий ляльковий театр. Бо вдома у них є різні іграшки, але вони не рухаються і не ходять, нічого не розповідають і нічого не запитують. А тут ляльки все вміють і, крім того, ведуть з малечею цікаву розмову, танцюють, співають.

Усміхнені обличчя дітей, задоволення і вдячність дорослих, приємні враження акторів наповнили добром і радістю серця всіх присутніх.

Кожен маленький глядач відчув себе трішки актором і співаком та отримав гарний настрій та купу позитивних емоцій.

Головний режисер театру Віталій Гольцов подарував для користувачів бібліотеки запрошення на лялькову вистави до театру.

Також, в рамках благодійної акції "УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ– УКРАЇНСЬКУ КНИГУ" започатковану Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента та МКІП , Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва було передано 70 примірників книг , а також гарно ілюстровані українські книги були подаровані дітям, що були присутні на зустрічі з акторами лялькового театру.

Дякуємо всім видавництвам і всім, всім, всім, що долучились до цієї акції. Вся подарована література є справжнім скарбом для наших користувачів.

Від душі вітаємо всіх з Днем лялькаря! Бажаємо щасливих митей в творчості і легкості, натхнення і куражу, сміливості і зухвалості, визнання і поваги, любові і доброти оточуючих! Творіть на радість всім і нехай здійсняться Ваші мрії!