Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100287


Чотири обличчя Чернігова: зустріч- дискусія

 

 

«Чотири обличчя Чернігова" – саме таку назву мала зустріч- дискусія зі знаним істориком, екскурсоводом, популяризатором історії Чернігова і Чернігівщини, викладачем, кандидатом історичних наук, доцентом Володимиром Пилипенком в стінах Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва 13 січня 2023р.

Зустріч пройшла з ініціативи громадських волонтерських організацій ЧОМГО"Світанок", "Балсанка", історика Володимира Пилипенка, нашої бібліотеки і мала благодійну ціль.

Цього разу збирали на рації для захисників нашого 166 батальйону, який зараз б'ється з ворогом на пекельному сході.

 

 

Дискутували про історію міста, як наш незламний Чернігів розвивався і змінювався крізь віки, набував нового статусу і значення.

Присутні на зустрічі мали змогу поглянути на історію міста крізь призму архітектури, адже Чернігів – справжній музей архітектури під відкритим небом. Тут збереглися найстарші давньоруські храми, збудовані у візантійському та місцевому стилях, величні барочні церкви та монастирі.

Про це та не тільки йшла мова під час зустрічі з істориком. Це було не просто пізнавально, а ще й легко та невимушено!

Історії від Володимира - це завжди цікаво. Це той випадок, коли розкриваєш давно знайоме тобі місто під особливим кутом і кожного разу дізнаєшся щось нове.

Розповіді Володимира Пилипенка завжди на висоті!!!

Навіть після закінчення заходу історик ще довго спілкувався з присутніми та відповідав на питання.

Дякуємо усім, хто взяв участь у зборах на потреби наших захисників!

А хто не зміг потрапити на захід, може переглянути його в записі на нашій сторінці Фейсбук "Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва", або на сторінці "Прогулянки з історіями: історії Черніговом від Володимира Пилипенка" та задонатити для наших захисників.

Долучайтесь.Все буде Україна!!!