Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062644


Виставка – вшанування « Ми сотнею пішли у небо»

 

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молодь, ті, хто лише починав жити.

У списку небесних сотників – українці, вірмени, грузини, поляки, білоруси. Їх вік – від 17 до 73 років. Це були студенти, архітектори, юристи, будівельники, вчителі, підприємці, художники, програмісти.

Серед Героїв Небесної Сотні і наші земляки: Андрій Мовчан, Василь Прохорський,  Віктор Орленко.

 

З метою вшанування героїзму героїв Небесної сотні ; українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України , в читальному залі нашої бібліотеки почала роботу виставка-вшанування «Ми сотнею пішли у небо», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів, матеріали преси про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні.

«Хто, як не я?...» - це гасло життя героїв Майдану, у ці тривожні для України дні, має стати для всіх нас поштовхом до єднання і активних дій. Не можна допустити , щоб подвиг героїв Небесної сотні був марним!

Будьмо гідними своїх героїв!

Виставка працюватиме з 17.02.22 по 22.02.22