Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2918035


Книжкова виставка-свято "Дива і таїнства зимових свят"

 

Зима… Чарівна снігова володарка. У кожного з нас вона асоціюється з казкою та дитинством, святами. Зимовий цикл свят є найбільш популярним в народі. Веселі зимові свята відмічають і дорослі, і діти. Вони супроводжуються пустощами, розвагами, жартами, піснями.У ці дні загадують бажання, замовляють подарунки, ворожать на майбутнє, водять Маланку, ставлять вертеп, співають колядки і щедрівки та ще багато дитячих та дорослих забав…

У відділі абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва напередодні свят бібліотекарі підготували виставку-свято «Дива і таїнства зимових свят». Багато цікавих книг представлені на нашій виставці.Вони познайомлять з історією та традиціями зимових свят, різдвяно-новорічною обрядовістю українців, колядками та щедрівками з різних регіонів України.

А ще на нашій виставці можна знайти чарівні зимові історії у художніх творах, події в яких оповиті магією неймовірних свят, які з нетерпінням очікують і дорослі і діти, тому що це час для щастя, радості, веселощів і, звичайно, подарунків.

З настанням зимових свят у природі мовби розпочинається щось нове. Здається, вона починає писати неповторну зимову казку. І так мудро все те робить, що ми й не помічаємо, як звичайнісінькі буденні речі несподівано перетворюються на чарівні і небачені. Цебто – на свята.

Дивовижні, прекрасні свята!

Колектив відділу абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва бажає вам веселих зимових свят!