Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100282


Відео-букфлеш "Сто_слів_про_книгу" Оксана Сайко "Кав'ярня на розі"

 

Що робити коли Ви не знаєте ким бути, який фах обрати, куди податися? Особливо страшнувато, коли Ви надто юні, не маєте життєвого досвіду, навіть якихось хобі. Пропоную до Вашої уваги «100 слів про книгу» Оксани Сайко «Кав’ярня на розі».

Кав’ярня на розі – місце куди приходять найнесподіваніші люди. А у житті так і буває: щоб зустріти когось, треба кудись піти, щось робити.

Головна героїня – молода дівчина на ім’я Ліда, закінчила школу, працює саме тут, у кав’ярні свого дядька, поки готується поступати до ВУЗу. Та не подумайте що це історія про Попелюшку на яку звалилися дарунки долі. Щось їй муляє, вона не знає що їй потрібно насправді. Цікаво, що до кав’ярні приходять відвідувачі які мають подібні проблеми!

Авторка розкриває підсвідомі і свідомі причини того чому герої повісті ніяк не визначаться зі своїм життєвим шляхом, підказує корисні психологічні прийоми. Тож книгу треба читати уважно, роздумуючи. А ще тут йдеться про те як навчитися цінувати мистецтво.

Отже ця повість про те як не втратити голову і час у пошуках себе, своєї професії.

Якщо ви не знаєте яку професію обрати або як змінити свій фах – можемо порадити ще й не художню літературу. Наприклад, «Порадник підлітка «Як стати кимось»». Тут є перелік цікавих актуальних професій, про те як довідатися що ця професія вам підійде, як її отримати, та про видатних професіоналів. Можливо вас надихнуть біографії відомих або не дуже відомих проте вельми успішних людей.

Також маємо багато різноманітної літератури з психології яка вам може знадобитися.

Завітайте до відділу абонементу ЧОБЮ по корисні книжки.

Щоб подивитися відеопрезентацію, натисніть ТУТ