Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100390


#Бібліо_ланч від ЧОБЮ Норвегія

 

Норвегія – побач казку своїми очима.

Норвегія, мабуть, одна з найбільш омріяних країн. Вона вабить красою первозданної природи і неймовірними ландшафтами.

Для українця Норвегія – це щось недосяжне, дороге і прекрасне. Але все не настільки неможливо, як вам здається. І все завдяки книгам!

Логічно розпочати знайомство з Норвегією з її столиці – міста Осло. Воно знаходиться на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда та оточене густими дикими лісами.

 

Королівський палац, музей сучасного мистецтва, музей Мунка та кораблів вікінгів – ось невеличкий список визначних місць, які полюбляють туристи.

Разом із #ЧОБЮ ви зможете побачити казку і відчути всю магію цієї неймовірної скандинавської країни.

Забудь про машину, автобус або пором чи літак! Норвегією треба мандрувати не виходячи з дому,узявши до рук книгу ,яку напередодні вибрав у бібліотеці.

Офіційна назва: “Королівство Норвегія”. Вважається, що назва «Норвегія» означає «Шлях на Північ». Населення країни складає більше 5 млн. людей, що робить її однією з найменш населених країн Європи. Середня густота населення Норвегії складає 16 осіб/км2. Осло – столиця і найбільше місто Норвегії. Населення міста становить понад 613 тис.

Пропоную вам проїхати Атлантичною дорогою, помандрувати Стежкою тролів та насолодитись чарівними фіордами та водоспадами. Такої краси ви не побачите в жодній країні! А описати все розмаїття фарб та шедеврів природи неможливо словами, але ми спробуємо.

Логічно розпочати знайомство з Норвегією з її столиці – міста Осло. Воно знаходиться на початку мальовничого стокілометрового Осло-фіорда та оточене густими дикими лісами. Королівський палац, музей сучасного мистецтва, музей Мунка та кораблів вікінгів – ось невеличкий список визначних місць, які полюбляться вам. Інше не менш відоме місто Норвегії – це Берген- старовинне місто з багатою історією та незвичайними традиціями,яке змогло зберегти свою самобутність протягом 400 років.

Це неймовірне відчуття,коли хочеться гуляти всю ніч, не випускаючи з рук книгу.До речі, в Норвегії це абсолютно безпечно. А багато місцевих жителів і зовсім не зачиняють двері у будинках, тому що не знають, що таке злочинці та крадії.

Круїз найкрасивішим у світі Гейрангер-фіордом дозволить вам побачити знамениті водоспади «Сім сестер» та «Наречений». Фіорд розтягнувся на 15 км і виглядає як унікальний природний ансамбль з рівними скелями висотою до 1400 метрів та масивними льодовиками з водоспадами. Завдяки унікальній красі його включено до списку об'єктів ЮНЕСКО.

А ще чудова нагода скуштувати свіжу червону рибу, погуляти під дощем біля океану, спробувати смачну воду з-під крана, побачити своїми очима фіорди та повірити у казку – це шлях ,яким поведе вас книга.

Під час подорожі перед вами розкриється чарівність скандинавської країни, ви побачите найкрасивіші пейзажі та проїдете кращими дорогами північної Європи.

Крім того, на вас чекає перетин Полярного кола, відпочинок на березі Північного льодовитого океану, круїз серед норвезьких фіордів. 18 шосе, що мають особливий національний статус, вони перетворили на видовищні туристичні маршрути — справжні пам’ятки.Цей процес зайняв майже 20 років і результат вважається унікальним у своєму роді.

Атлантична дорога, визнана однією з найбільш мальовничих. Її довжина становить 8 км і на цій ділянці побудовано 8 мостів, що з'єднують невеликі острівці, розташовані уздовж узбережжя Атлантичного океану.Тут можна побачити китів і тюленів. Норвегія – одна з небагатьох країн світу, де офіційно дозволено полювання на китів.

Норвежці читають більше, ніж будь-яка інша нація. Для виготовлення мила використовується просочена лугом риба лютефіск. Норвегія вважається найбільш мирною і безпечною країною світу. Норвегія займає перше місце в світі за рівнем свободи преси.

Середня тривалість життя в Норвегії становить 80 років!

Подорожуй разом к книгою від #ЧОБЮ!

Переглянути відео можна тут