Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100292


Букфлеш "Сто_слів_про_книгу" Джон Стрелекі "Кафе на краю світу"

 

Джон Стрелекі входить до переліку «100 визначних постатей у галузі лідерства та особистісного розвитку, які надихають найбільше». Тому його книга «Кафе на краю світу» вводить в особливу атмосферу затишної кав’ярні, у якій можна не лише випити філіжанку смачної та запашної кави, а й подумати над життєво важливими питаннями. Книга особлива тим, що завдяки художній формі та приємній атмосфері до читачів приходять несподівані рішення, які роблять життя кращим. «Кафе на краю світу» – це мотиваційна книга, яка точно змінить вам життя.

Автор надихає повірити в себе та боротися за власне щастя. Головний герой роману от-от втратить всяку надію, аж на його шляху трапляється приємна місцина – кафе «Чому ви тут», у якому на героя чекають великі осяяння та переосмислення, знайомства з новими людьми. Це сталося вночі на дорозі. За допомогою повчальних притч та цінних порад ви пройдете свій шлях. На останній сторінці меню «Кафе на краю світу» надруковані три запитання:«Чому ви тут? Чи боїтеся ви смерті? Чи вдоволені ви? Разом зі співрозмовниками герой шукає на них відповіді.

Прочитавши книгу ви запалите вогонь у душі, усвідомите, що цінне, а що – марнота, поглянете на життя під іншим кутом зору, незалежно від набутого досвіду. «Кафе на краю світу» – бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. Чарівна, легка й наснажлива, ця книжка вплине на ваш світогляд і назавжди змінить життя.

Чекаємо на вас у відділі абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва після карантину! Щоб подивитися відео-презентацію, натисніть ТУТ