Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100384


БІБЛІОЛАНЧ від ЧОБЮ Така різна Індія

 

Далеко не кожен може дозволити собі побувати за кордоном, познайомитися з іншими культурами, побутом, звичаями. Але як тільки хочеться дізнатися, як живуть люди на іншому боці планети! Тому ми продовжуємо уявляти себе мандрівниками, яким вдається вирватися з буденності й податися в захоплюючі далі у пошуках нових знань та вражень... за допомогою книги.

Індія – це окремий світ, куди достатньо потрапити всього один раз, щоб мріяти досліджувати його все життя.

Індія схожа на величезну скриню з коштовностями, де в кожного з дорогоцінних каменів та в кожної прикраси є своя дивовижна історія.

 

Історія, оповита тисячолітніми легендами. Історія, розфарбована у десятки яскравих кольорів, з ароматом спецій, з глибинною мудрістю та сакральним значенням. Історія, що зачіпає найпотаємніші куточки душі та дає нам зрозуміти щось важливе не тільки про Індію, а й про весь світ і самого себе. Тож якщо хочете влаштувати собі дійсно незвичайну та особливу подорож – то Індія чекає.

Тут хочеться дізнатися про кожну традицію, яка існує багато століть, про історію всіх шалено красивих палаців, секрети йогів та рецепти приготування місцевих страв.

Індія одразу немов підхоплює вас і кружляє у строкатому, різнобарвному танку, який так не хочеться закінчувати. Індія – це фільми Боллівуду, йога та гострі страви. Це свято Холі, витончені сарі та мехенді. Це нетрі та палаци, храми та найдрайвовіші вечірки на Гоа. Тут на вас чекають сотні відкриттів та нових вражень – просто довіртесь цій країні!

І це тільки верхівка айсбергу!

Адже Індія дивує на кожному кроці! А ми зі свого боку зробили все, аби ця країна відкрилась вам у всій своїй красі.

Подорожуй разом із книгою! Переглянути відео можна тут