Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2968645


БІБЛІО ЛАНЧ від ЧОБЮ

 

Бразилія, яку точно треба побачити!

Закриті кордони через пандемію COVID-19 змушують нас шукати інші способи для подорожей. Якщо раніше можна було вибратися на вихідні досліджувати Україну, то наразі це стало зробити набагато важче через карантин.

Тому ми вирішили підготувати для вас розклад ідеального дня мандрівника, для якого вам навіть не треба буде покидати домівку. Ну що, готові відправитися разом з нами у чарівний світ подорожей, відкриваючи цікаві місця нашої планети?

Серед країн Південної Америки Бразилія

 

Туристи мріють побувати тут, але чи багато їм відомо про неї? 26 січня виповнюється 520 років відтоді, як європейці вперше для себе відкрили цю країну - країну кави, футболу, самби. І не тільки. Як думаєте, чому Остап Бендер марив саме про Бразилію, Ріо-де-Жанейро? Напевно, він знав про теплий клімат, ліси Амазонки (і пожежі в них),прекрасних жінок і чув про безліч диких мавп! Назва Бразилії походить від різновиду червоного дерева - Pau Brasil.

Офіційно релігії в Бразилії немає, проте 74% населення Бразилії - католики. Але це, скоріше, набір стереотипів про країну, яка насправді дуже багатогранна, цікава та парадоксальна. Якщо хтось заявляє, що в Бразилії розмовляють бразильською, то не поспішайте обзивати його неуком. Насправді така мова існує! Точніше, це - бразильська португальська, адаптована місцевим населенням. І вона дуже відрізняється від європейської португальської. 75% бразильців обох статей цікавляться футболом.

Карнавал — це національне бразильське свято.

Назва Ріо-де-Жанейро перекладається як Січнева річка. На території країни тече Амазонка, яка є найдовшою і найповноводнішою на планеті. Країна карнавалу Щороку у Ріо-де-Жанейро на вулицях міста відбувається величезний Бразильський карнавал. Він триває п'ять днів і закінчується за 40 днів до Великодня. Танці на вулиці Якщо ви не зможете приїхати в Ріо на період карнавалу, не засмучуйтеся. На вихідних жителі виходять на вулиці міста танцювати сальсу. Бразильці - головні легіонери чемпіонату України з футболу за всю історію. У нашій країні за всі роки виступало за різні клуби 187 гравців. За що ми любимо подорожі? За враження! Частіше переводьте погляд на глобус та згадуйте приємні миті подорожей. повертайте душевну рівновагу.

Мандруйте разом з бібліотекою!

Переглянути відео можна тут