Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062519


Інтелектуальні знайомства з книгою : книжковий спіддейтінг

 

Кажуть, теперішні підлітки взагалі не читають книжок. Їм дай лише полайкати когось в Інстаграмі чи пострімити «Доту». Ми такими не були, сучасне покоління – пропаще, попереду – безодня невігластва, в якій зникнуть всі надбання людства. Ви теж так думаєте? А може, все не так погано?

Сучасний підліток – такий же, що й колись. Його потрібно зацікавити та мотивувати, і він закине комп’ютер заради справді крутої книжки. Просто зацікавити нинішнього тінейджера – набагато складніше, аніж пубертатника минулого століття. Складніше, але цілком можливо.

Це видання стало справжнім бестселером , але – що найголовніше – його справді читають підлітки!

 

Анастасія_Нікуліна "ЗГРАЯ"

Нікуліна Анастасія Олегівна (нар. 23 вересня 1989, Львів, Україна) — українська письменниця, сторітелерка, копірайтерка, інстаблогерка, книжкова оглядачка. Авторка романів «Більше нікому», Сіль для моря, або Білий кит», «Зграя», «Завірюха», а також низки збірок.

Анастасія Нікуліна — українська письменниця, авторка підліткової літератури. Лауреатка «Коронації слова» ,міжнародної премії імені Олеся Гончара. Гостросюжетний роман про львівських підлітків «Зграя» увійшов до фіналу конкурсу « Книга року BBC».

Буремний субкультурний роман- виклик, присвячений трейсерам. Львівські хлопці щодня підкорюють багатоповерхівки та долають власний страх, доводячи, що паркур – мистецтво для обраних. Вони ставлять завищені планки, аби перескочити їх було ще важче. Вони – «Зграя». Вони сильні, коли разом.

Вони здатні вирішити будь-яку проблему та виплутатись з будь-якої халепи. Навіть, якщо це – загадкова дівчина Таша. Загадкова незнайомка Таша-новий друг чи ще одне випробування? 'Хто вона така і що їй треба? І чи зможе «Зграя» подолати реальну небезпеку?Чи зможуть воно протистояти небезпеці й подолати власні страхи?Без команди їм буде важко,але разом вони завжди сильніші.

Переглянути відео можна тут