Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3100348


Букфлеш "Сто_слів_про_книгу" С.Кінг "Кері"

 

Роман "Керрі" - книга неймовірного Стівена Кінга. Сама історія захоплює з перших сторінок. 

В книзі підіймаються важливі теми, над якими дійсно потрібно замислитися. Головна героїня книги Керрі Вайт була жертвою цькування однолітків, або говорячи сучасною мовою булінгу. Крім однолітків досить жорстоко з дівчиною поводилася і її мати. Мати була релігійною фанаткою і в такому ж дусі намагалася виховувати і Керрі...

Одного разу під час чергової витівки однолітків Керрі завдяки накопиченій негативній енергії знищує не лише своїх кривдників, але й все навколо. І ось цей момент у книзі - найцікавіший. Ким слід вважати Керрі: монстром чи жертвою? Адже з одного боку вона зазнала надто багато знущань, з іншого, вона нічим не гірша за своїх кривдників, адже відповідає злом на зло.

Автор залишає моральну сторону питання відкритою, і дозволяє читачу самостійно зробити висновки.

До речі, свого часу дружина Кінга Табіта знайшла зачин роману у кошику для сміття і все ж таки змусила чоловіка дописати роман. Це перший опублікований роман автора, з цього роману почався успіх Стівена Кінга як письменника.

Отже, хто ще не читав книгу, раджу прочитати. Роман психологічно важкий, напружений, але саме за це ми і любимо Стівена Кінга! Ця книга є у відділі абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.

Відео можна переглянути тут