Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062598


Огляд літератури "Почитай - не пошкодуєш"

 

Сьогодні бібліотекарі відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва провели в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти № 16 огляд літератури "Почитай - не пошкодуєш".

Окрім презентації бібліотеки та бібліотечних послуг учні відкрили для себе основні літературні жанри популярної літератури та познайомилися з творчістю сучасних молодіжних українських та зарубіжних авторів.

Обговорювалося чи може книга бути корисною при виборі професії, вирішенні складної життєвої проблеми. Кожен міг спробувати себе у літературній грі. Пропонувалося поглянути на книгу як на витвір мистецтва. Усі охочі могли проявити фантазію і здібності аналізувати.Деякі завдання вдалося розгадати тільки за підтримки друзів.

Особливо зацікавила книга Оксенії Бурлаки «Поцілунок був не останній» про романтичну історію дівчини і хлопця які, не зважаючи на зроблені помилки та випробування, змогли проявити найкращі почуття та благородні наміри. Також зацікавилися повістю Олени Рижко «Дівчина з міста» у якій головна героїня переїхала з міста у село де усі про усіх все знають і виплутувалася з різних ситуацій пов’язаних з булінгом, складними життєвими ситуаціями та знайшла нових друзів й зустріла першу любов.

Молодіжна книга є не тільки розвагою, але й корисним джерелом життєвого досвіду та знань, у чому і переконалися юнаки та дівчата.