Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2780124


До Всесвітнього Дня бібліотек

 

Сьогодні, 30 вересня, День бібліотеки. До такого дня бібліотекарі відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва готувалися заздалегідь.

По-перше, заздалегідь було оголошено акцію «День прощення боржника». Анонсувалося те, що якщо наш боржник поверне книжки 30 вересня то отримає солодке заохочення.

В результаті акції ми отримали книжки, які давно просилися назад до бібліотеки. А наші читачі пригостилися солодкими ласощами.

 

По-друге, нашим відвідувачам було запропоновано взяти участь у Дублер-шоу по-бібліотечному «Бібліотекар на годину» та спробувати себе у ролі бібліотекаря й дізнатися більше про роботу бібліотеки із середини, те чого раніше не знали.

Охочим привідкрили завісу таємничості щодо того, що ще роблять бібліотекарі, крім просто видачі книжок, і надали можливість спробували себе у цій ролі. Тож вони розставляли книжки, наводили лад на книжкових поличках, клеїли формуляри й заповнювали робочі картки.  Це був і гарний досвід, який підігрів цікавість до бібліотеки та бібліотечної справи у наших юних відвідувачів, і веселе й корисне проведення часу.