Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2772662


За честь! За славу! За народ!

 

14 жовтня – визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.

Цього дня українці святкують одразу чотири свята: Свято Покрови Божої Матері; День українського козацтва; річницю створення Української повстанської армії (УПА) та День захисників та захисниць України.

Тож, з нагоди цього свята вшановуючи наших Героїв, які віддали своє життя за Україну в читальній залі Ченігівської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася година національної гідності «ЗА ЧЕСТЬ! ЗА СЛАВУ! ЗА НАРОД!».

 

 

Студенти Фахового коледжу транспорту та комп’ютерних технологій "Чернігівської політехніки"застрілить з військовослужбовцем Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ветераном антитерористичної операції, учасником оборони міста Дебальцеве, капітаном Олегом Сидоровим.

Зустріч відкрила завідуюча відділом читального залу Лариса Почепня, яка підкреслила велике значення цього свята у справі вшанування героїзму захисників нашої країни.

Нікого не залишив байдужим переглянутий фільм "Моя війна",присвячений героїзму наших земляків- учасників бойових дій на Сході країни.

Військовий розповів присутнім про війну з російським агресором на Сході України, поділився своїми спогадами про своє перебування в зоні АТО, як і коли, він потрапив на передову, своє поранення, мужність своїх побратимів.

До свята було також приурочено виставку-панораму "Від козака до сучасного захисника",  яка розповідає про захисників нашої рідної землі.

Наприкінці зустрічі капітан Олег Сидоров закликав студентів бути сміливими, мужніми, навчатися, загартовувати своє здоров'я, щоб в майбутньому гідно пройти військову службу, а бажаючим вибрати професію військового.

Спільне фото і гарячі рукостискання хлопців з нашим гостем, щирі емоції - свідчення того, що такі зустрічі дуже важливі для молоді.

Приємним сюрпризом для колективу бібліотеки стало вручення грамоти за активну участь у просвітницькій роботі з виховання національної та патріотичної свідомості допризовної молоді Чернігівщини від військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олега Гончарука.

У цей день хочеться побажати усім військовим, воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!