Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2772721


#Читаємоуспеку_з_Книгоманією Оксенія Бурлака "Розірваний кадр"

 

"Я зачепився двома руками за залізяку, повис над прірвою. Кірюха підійшов і зробив фотки з правильного ракурсу. Потім я відпустив одну руку, щоб кадр був "на грані смерті", й пару секунд позував, кайфуючи від адреналіну. Відчував силу тяжіння, відчував магію висоти. Знав: якщо зірватися-то гайки. Моє життя трималося на одній руці, п'ятьох пальцях, і від усвідомлення цього все переверталося всередині." - (Оксенія Бурлака " Розірваний кадр" повість для підлітків молодої української письменниці.)

Філ - фанат екстриму, йому шістнадцять, він крутий руфер. І раптово все обвалюється. Тато перекриває краник, з якого капало бабло. Заробити гроші не має можливості, його дівчина Барбі призупиняє стосунки. А тут із Солькою мусить проводити час. Солька? Подружка з дитинства - "Вона що - хвора, що таке трапилося з нею?" Солька сором'язливо торкнулася своєї голови, перевіряючи, чи все на місці."

Оксенія Бурлака в повісті "Розірваний кадр" розповідає про дуже непрості стосунки між підлітками, які попадають в не дитячі історії. Вона пише так, ніби проживає з ними це життя. Повість інтригуюча, назва книги інтригуюча, її не можна не дочитати до кінця.

"Але я зроблю все, щоб одного дня в її кімнаті з'явилось фото, де ми вдвох." - пройшовши через всі випробування мріє Філ. Цікава, повчальна повість "Розірваний кадр" О.Бурлаки чекає своїх юних, і дорослих читачів на полицях ЧОБЮ. Що читають підлітки, потрібно читати і батькам, щоб знати чим вони живуть...