Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2912092


Книжкова виставка-лабіринт "Книжковий лабіринт"

 

«Читання книги – це ніби розмова

з найкращими людьми минулих століть»

Декарт

Пропонуємо і Вам таку можливість. У відділі абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва облаштована книжкова виставка "Книжковий лабіринт".

Тут є розділи присвячені жанрам детективу, жіночих романів та містики й фантастики. Концепція виставки полягає у тому що можна ознайомитися з літературними творами різних століть. Книжки розміщені таким чином, що можна підібрати твір відповідно до часу його створення. Наприклад – античну трагедію з елементами детективу, або, навпаки, сучасний детектив-бойовик.

Тож, запрошуємо всіх у своєрідну мандрівку часом! Радимо ознайомитися з любовно-пригодницьким романом «Ефіопіка» Геліодора, фінікійця з Едеси, який жив у 3 столітті.

Пропонуємо також до вашої уваги історичний роман Івана Нечуя-Левицького «Князь Єремія Вишневецький» про війну, кохання та зраду, написаний у 1897 році.

Або прочитати один із найсвіжіших про історій про любов - «Повелителька ліхтарів» Олени Волинської, який отримав спеціальну відзнаку за найкращий твір про кохання у конкурсі «Коронація слова – 2019».

 У нас Ви не заблукаєте у книжковому лабіринті епох та видів літератури.