Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3167868


Виставка-вшанування "Поет. Учень. Патріот"

 

На вшанування пам'яті видатного письменника, науковця та громадського діяча Івана Франка, а також з нагоди відзначення 27 серпня 165-річчя від дня народження у відділі абонемента Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва розгорнута книжкова виставка – вшанування «Поет. Учений. Патріот».

Франко став справжнім втіленням необорного духу і безмежних талантів українського народу, виразником його волелюбних сподівань і прагнень. Літературна спадщина такої геніальної особистості як Іван Франко є золотим фондом України.

Його твори вчать нас думати, розуміти та відчувати, а також позиціонувати себе нацією, гідною поваги та захоплення. Кожен твір письменника – це ідея загальнонаціональної єдності та автентичності. Матеріали виставки яскраво розкривають літературний, науковий і філософський талант геніального поета, прозаїка, драматурга, літературознавця, публіциста, фольклориста, перекладача, видатного вченого і громадського діяча, який залишив по собі понад 100 томів художньої, наукової та багатої епістолярної спадщини.

Запрошуємо завітати до відділу абонементу Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва та познайомитися із виданнями, що розкривають маловідомі факти з життя і творчості Івана Франка. Ви відкриєте для себе нові грані його таланту, безцінне значення неперевершеного спадку Великого Каменяра в історії національної й світової культури.