Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2918037


#Читаємоуспеку_з_Книгоманією Олена Рижко "Ужалений зрадою"

 

Коли це стається, дуже складно комусь довіритися. Повість Олени Рижко "Ужалений зрадою" саме про той стан людини, коли вона думає, що опинилась на дні, у лайні по самі вуха, й від нього не відмитися. Ден, старшокласник, який пережив зраду коханої і найкращого друга, добровільно позбувся титулу неформального лідера їхньої тусовки, не може і не хоче знову комусь відкриватися. Зрада лишила в ньому не лише невидимі, а й цілком помітні шрами.

Він хоче довчитись у школі і ні з ким не перетинатися, але стає об'єктом уваги худорлявого малого з фотиком, який постійно намагається влізти в душу, і лідера однієї з найкрутіших шкільних компаній, який бачить у Денові свого суперника. Ден готовий подружитися з Ті і старається зробити для нього щось хороше. А потім з'ясовується, що ці стосунки побудовані на обмані... "Вражений зрадою ніколи не забуде, як отрута випалює душу." "Я не пропоную мірятися проблемами. Бо всіх, хто щось втрачає, болить так, що в перші секунди хочеться померти".

Книга "Ужалений зрадою" Олени Рижко така жива наче це реальна історія та реальні герої. Автор до кінця тримає читача в напруженні. Це повість про сучасних підлітків із сучасними хобі - програмування, фото, організація рейвів.

У відділі абонементу ЧОБЮ можна познайомитися з повістю Олени Рижко "Ужалений зрадою". Впевнена: вона вас не розчарує.