Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062474


#Читаємоуспеку_з_Книгоманією Ельчин Сафарлі "Про море мені розкажи"

 

«Про море мені розкажи» - книга-спомин азербайджанського письменника Ельчіна Сафарлі. Історія, у якій автор надзвичайно тепло, ніжно та проникливо описав своє дитинство та зростання. Були і бідність, і кпини, і крики дорослих, приниження. Безцінний пензлик дитячого світовідчуття додає краси до тих подій: людяності до нелюдських обставин, витонченності у потворність, небесного до земного. Це сповідь про сокровенне, занурення у найпотаємніше, що існує у душі людини.

Завдяки книзі читач знайомиться з традиціями, культурою, побутом та звичаями Сходу. У романі автор прославляє свою Батьківщину, а також море, яке для Ельчіна – рідний дім. Автор упевнений, що любов до міста – це природно. І навіть більше – місто може вас любити!

Містечко біля моря, де на деревах росте хурма, а у людей похилого віку завжди знайдеться мудра життєва порада. У ньому багато романтики, контрастів, щирості й яскравих фарб, яких додасть в життя ця книга. Вона перший україномовний переклад з літературного доробку Ельчина Сафарлі. Молодий автор уже зажив слави «другого Орхана Памука», відомого турецького письменника, лауреата Нобелівської премії.