Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
2780163


ІСТОРІЇ З ДИТИНСТВА

"ІСТОРІЇ З ДИТИНСТВА"

Дайджест

Найяскравіші дитячі і підліткові образи

в художній літературі для дітей, підлітків та їх батьків.


Дайджест інформує про книги, які відображають картини дитинства і в яких головні герої - діти або підлітки. Представлені твори належать авторам з різних країн і є, на нашу думку, найцікавішими художніми творами для цієї категорії читачів. Читаючи книги, написані письменниками інших культур і інших епох, бачимо, що думки і почуття літературних героїв схожі з нашими, через це ми краще розуміємо інші культури і позбуваємось упереджень щодо інших рас і націй. З книг розуміємо, не на всі питання є однозначні відповіді, а будь-яку проблему можна вирішувати по-різному, і не обов’язково конфліктну ситуацію розв’язувати із застосуванням насилля.

Дитинство у героїв творів різне, адже не в усіх життя щасливе і безтурботне. Книги допомагають юним читачам разом з головними героями відкрити прості, але важливі речі у житті, зрозуміти їх через вчинки персонажів. Книги розвивають вміння висловлювати власні думки і почуття, формують світогляд, виховують почуття доброти, чуйності і вимогливості до своїх вчинків.

Всім відомо, що книга - джерело інформації і цінність її в тому, що автор завжди щиро і чесно дарує свої знання іншим людям. Коло проблем, які порушуються в рекомендованих художніх творах досить широке і це саме ті питання і проблеми, з якими діти і юнацтво зустрічаються у реальному житті. Книги ж допомагають знайти відповіді на питання, які їх хвилюють, а головне - допомагають зрозуміти інших.

Представлені джерела викладено в алфавітному порядку. Анотації надано українською мовою. Дайджест розраховано на учнів і їх батьків, вчителів та фахівців, які працюють з дітьми середніх та старших класів.

Запрошуємо вас у мандри до країни дитинства, щоб подарувати собі нові емоції, набути досвід, отримати знання і відкрити для себе сторінки творчості митців художнього слова, незнайомих і вже відомих вам авторів.

Представлені у дайджесті книги чекають вас в бібліотеці.

Укладач: Кравченко Л.А.

Відповідальна за випуск: Латамарчук М.О.

З повним текстом можна ознаймитися за даним посиланням.