Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062437


Олена Печорна

 

Олена Печорна

 

8 грудня 2011 року в приміщенні Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва о 12- ій годині відбулася презентація книги-роману Олени Печорної „Грішниця”.

Попередньо велася підготовка до презентації: співробітники і читачі прочитали книгу, на час зустрічі з автором представлено виставку однієї книги „ Янгол у пеклі”(роман-сповідь, роман-підтримка)

Олена Печорна - нове ім`я в письменницьких лавах Чернігівщини. Народилася Олена в невеличкому селі Левовичі Чернігівського району в 1982 році. Освіту здобула в Ніжинському педагогічному університеті імені Гоголя. Працювала вчителем української мови та літератури в місті Славутичі. Зараз працює, і не де небудь, а в храмі книги - бібліотеці селища Михайло Коцюбинське. Виховує свій скарб-діточок. У 2010 році її рукопис „Грішниця” був удостоєний міжнародної літературної українсько-німецької премії імені Олеся Гончара.

 

Автор роману розповіла про себе, про своє сходження в літературу, шлях створення і написання книги. Зупинилася на основних робочих моментах; отриманні міжнародної літературної українсько-німецької премії ім. О. Гончара 2010 року. Розповідь Олени Печорної була дуже живою і емоційною. Подробиці створення книги перемежалися з кумедними епізодами її життя. Всім присутнім дуже сподобалися як щирість і безпосередність молодого автора, так і доросле , осмислене ставлення до дійсності.

Після виступу пані Олени відбулося жваве обговорення роману; тема понівеченої жіночої долі нікого не лишила байдужим.

Для всіх присутніх була можливість придбати книгу з автографом автора.