Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062649


Великому Кобзарю присв’ячується…

 

9 березня українська громадськість відзначає 207-річницю від дня народження українського генія, поета ,художника Тараса Григоровича Шевченка.

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, -- писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

 

 

Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців. в читальній залі Чернігівської Обласної бібліотеки для юнацтва розгорнуто книжково- ілюстративну виставку- вшанування «Великому Кобзарю присв’ячується »

Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України, а ще на виставці представлений вишитий громадою портрет Кобзаря. Всі бажаючі мають змогу переглянути літературу , та ще раз поринути у прекрасний світ Кобзаревого слова.

Своєю творчістю Т. Г. Шевченко відкрив нову епоху в українській літературі. Його натхненні поетичні твори- неоціненний скарб світової літератури. Його творчість- це його душа.

Актуальність Шевченківського слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднувало і об’єднує всіх, хто душею вболіває за долю нашої рідної України.