Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062645


БІБЛІОТЕЧНИЙ ПРАВОВИЙ ПРОСТІР

 

Сьогодні є велика потреба в спілкуванні у безпечних, комфортних місцях.

І сучасна бібліотека стає таким «зручним місцем» в громадському просторі, де навчання проходить поруч із цікавим дозвіллям, є доступ до різноманітної інформації, зручні та сучасні сервіси.

Тут відбуваються заходи для різної аудиторії, починаючи від звичних освітніх подій до вечірок і виставок сучасного мистецтва.

 

 

 

 

Корисною практикою є налагоджування партнерських зв’язків з іншими організаціями, освітніми центрами, громадськими організаціями або спільнотами мешканців, наприклад, ОСББ.

10 січня в Центрі правової інформації Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва відбулися збори представників ОБ’ЄДНАНЬ ЖИТЛОВО – БУДІВЕЛЬНИХ КООПЕРАТИВІВ м. Чернігова.

Учасники зустрічі говорили про зміни в законодавстві та особливості реалізації реформ у житлово-комунальній сфері в Чернігові, шукали шляхи вирішення проблем своїх ОЖБК, обговорювали напрямки взаємодії з представниками ЖКХ та органами місцевого самоврядування міста Чернігова.

А представлена бібліотекою книжкова виставка та огляд літератури «ПРАВОВІ ЗНАННЯ – ВЕЛІННЯ ЧАСУ», забезпечила правову інформаційну допомогу активістам громади.