Наші блоги

Ми в Internet

DW

Книжковий хіт-парад

Краєзнавча сторінка

Статистика відвідань

Перегляди статей
3062446


КОМУНІКАЦІЇ ТА ПАРТНЕРСТВА

 

 

  Чим є бібліотека в ХХІ столітті? 

 Місцем для самореалізації, де всі охочі можуть прочитати лекцію? Простором для навчання і розвитку, де проходять тренінги з підвищення кваліфікації або освітні курси? Чи просто будівлею, де можна почитати книгу, скористатися безкоштовним інтернетом ?

 Бібліотека стала місцем, де навчання проходить поруч із цікавим дозвіллям. Сьогодні це— дружнє середовище для людей різних соціальних верств, простір без бар’єрів для людей з активною життєвою позицією і креативними ідеями.

 

 

 

 

Саме такі люди, «Агенти волонтерства» з Української Волонтерскої Служби (UVS) зібрались 6 січня в Центрі правової інформації Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва для проведення практично-комунікаційного тренінгу «КОМУНІКАЦІЇ ТА ПАРТНЕРСТВА».

 Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще.

 Як налагоджувати нові зв’язки, вільно орієнтуватися в актуальних питаннях сьогодення, подолати страх публічних виступів, навчитись залучати до волонтерської діяльності небайдужих – саме ці питання піднімала під час зустрічі Вікторія Зацнова , тренерка з волонтерства та прав людини

 Адже ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і вирішує проблеми, які турбують, країна розвивається.

Захід супроводжувався книжковою поличкою "ВОЛОНТЕРСТВО - ЩО ЗНАЄ ЗАКОНОДАВСТВО", на якій представлена  правова література ЦПІ .